Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Kaçta Kapanıyor?

DenizBank Kaçta Kapanıyor?

DenizBank müşterisi iseniz ve DenizBank çalışma saatlerini öğrenerek işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Yazımızın devamını okuyarak DenizBank kaçta açılıyor ve DenizBank kaçta kapanıyor gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank, Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla devlet bankası olarak kurulmuş olduğu 1938 yılından bu yana en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürmüş ve ülkemizin önde gelen bankaları arasında yerini almayı başarmış durumdadır. 1997 yılında özelleştirilen DenizBank sahip olduğu güçlü sermaye tabanı ve finansal güç ile olduğu kadar ülke genelinde bulunan yaygın şube ağı ve ATM’leri ile de müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır.

DenizBank kaçta açılıyor sorusunun cevabına geçecek olursak; DenizBank hafta içi günlerde sabah 09.00’da açılmaktadır. Öğle molası için saat 12.30 ila 13.30 arasında 1 saatlik ara verilmekte ve bu süre içerisinde bankacılık işlemi yapılmamaktadır. DenizBank kaçta kapanıyor sorusunun cevabını ise 17.00 olarak verebiliriz. Bazı banka şubeleri hafta sonunda ya da hafta içi öğle saatlerinde de bankacılık işlemleri yapmayı sürdürebilmektedir. Ancak DenizBank’ın böyle bir şubesi bulunmamaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde pek çok bankacılık işlemi banka şubelerine gitmeye gerek kalmaksızın yapılabilmektedir. Sizde farklı bankacılık kanallarından istifade ederek DenizBank çalışma saatleri dışında da çeşitli bankacılık işlemlerinizi hayata geçirebilirsiniz. 444 0 800 numaralı DenizBank Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da AçıkDeniz İnternet Şubesi’ne giriş yaparak haftanın 7 günü 24 saat gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlem bulunmaktadır. AçıkDeniz İnternet Şubesi aracılığıyla yaptığınız işlemlerin dekontunu hesabınızın bağlı bulunduğu DenizBank şubesinden temin edebilirsiniz. Ayrıca DenizBank yaygın bir ATM ağına sahiptir. Bu ATM’lerden de faydalanabilir ve şubeye gitmeye gerek kalmadan birçok işleminizi yapabilirsiniz.

DenizBank çalışma saatlerinin yanı sıra tüm banka çalışma saatleri hakkında bilgi edinmek için “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” başlıklı kategorimizi inceleyebilirsiniz.