Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Kapanış Saati

DenizBank Kapanış Saati

DenizBank, 1938 yılında devlet bankası olarak ve Türk denizcilik sektörüne finansman sağlaması amacıyla kurulmuş bir bankadır. Güçlü bir sermaye tabanına ve finansal güce sahip olan DenizBank 1997 yılında özelleştirilmiştir. O günlerden bugüne dek başarılı çalışmalarını sürdüren DenizBank, tüm bankacılık ürünleri ile müşterilerinin gönlünü kazanmış durumdadır. Ülke genelinde bulunan şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra internet ve telefon bankacılığı hizmetleriyle toplumun tüm kesimlerine ulaşan bir banka olan DenizBank’ın çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Sizde DenizBank müşterisi iseniz ve şubeleri kullanarak yapmanız gereken işlemler için DenizBank çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

DenizBank Çalışma Saatleri

Günümüzde her ne kadar internet ve telefon bankacılığı sayesinde pek çok bankacılık işlemini kolaylıkla yapmak mümkün olsa da bazı işlemler için bankaya gitmek şarttır. Böyle bir durumda ise zorluk çekmemek için banka mesai saatlerini bilmek gerekmektedir. Ülkemizdeki bankalar mesai saatlerini hafta içi sabahları 08.30 veya 09.00 ve akşamları 17.00 veya 17.30 olarak belirlemiş olup, bu saatler arasında müşterilerine hizmet vermektedirler. Öğle arası olan 12.30 ile 13.30 arasında ise bankacılık işlemi yapılmamaktadır. Tabii ki bu durumun istisnaları mevcuttur. DenizBank çalışma saatlerinin başlangıcı olarak 09.00’du belirlemiştir. DenizBank kapanış saati ise 17.00’dir. Öğle paydosu ise aynı şekilde 12.30 ve 13.30 arasında verilmektedir. DenizBank öğle saatlerinde ya da hafta sonlarında hizmet veren bankalar arasında yer almamaktadır.

Şubelere gitmeksizin yapılabilecek işlemler için 444 0 800 numaralı DenizBank çağrı merkezinden ve AçıkDeniz internet şubesinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca faydalanmak mümkündür. İnternet şubesinden yaptığınız işlemler için dekont almak istiyorsanız hesabınızın bulunduğu DenizBank şubesine müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşmeniz ve işlemlerinizi gerçekleştirmeniz de son derece kolaydır. Kullanabileceğiniz bir diğer bankacılık kanalı ise DenizBank ATM’leridir.

Sadece DenizBank çalışma saatleri değil tüm banka mesai saatleri hakkında bilgi edinmek istiyorum diyorsanız sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” başlıklı kategorimizi mutlaka incelemelisiniz.