Anasayfa / Bankalar / DenizBank Kredi Kartı Taksitli Nakit Kampanyası

DenizBank Kredi Kartı Taksitli Nakit Kampanyası

DenizBank kredi kartı sahibi iseniz aniden ortaya çıkan bir nakit ihtiyacınızı kolay bir şekilde çözüme kavuşturmak sizin elinizde. DenizBank’ın en güncel kampanyaları arasında yer alan kredi kartı taksitli nakit kampanyası sayesinde 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Bu kampanyaya DenizBank kredi kartınızı kullanarak DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer DenizBank kredi kartınız yoksa DenizBank’ın web sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonunu tıklayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank kredi kartı taksitli nakit kampanyası kapsamında 10.000 TL’ye kadar ve 12 aya varan vade süreleriyle taksitli nakit kullanmanız mümkündür. Bunun için AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’nı kullanabileceğiniz gibi DenizBank şubelerini ziyaret edebilir, 444 0 800 numaralı DenizBank İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da DenizBank ATM’lerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca SMS ile başvuru yapmanız da mümkündür. Bunun için PARA boşluk, kartın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

DenizBank kredi kartınız yoksa KKART yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik No ile birlikte 3280’e SMS gönderebilir ve Denizbonus’un ayrıcalıklı dünyası ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

5000 TL Taksitli Nakit için Örnek Ödeme Planı

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) Alınacak Ücretler (TL) Toplam Geri Ödeme (TL)
5,000 12 1,84% 478,86 0 5.746,29

Kredi Kartı Taksitli Nakit Kullanım Koşulları

Taksitli Nakit, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredi olup, kredi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlıdır. Taksitli nakit kullanımlarında Bonus kazanmak söz konusu değildir. Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Taksitli Nakit kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Aylık Akdi Faiz oranı için kart sahibine iletilen ödeme planında belirtilen oran geçerlidir. Faiz üzerinden ayrıca %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV tahsil edilmektedir. Taksitli Nakit’e ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer almaktadır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanmaktadır.

Taksitli Nakit işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilmekte ya da borcun tamamı veya bir kısmı erken ödenebilmektedir. Bu gibi durumlarda mevzuata uygun olarak gerekli faiz indirimi yapılmaktadır. Erken kapama yapmadan önce ara ödeme yapmanız halinde kalan anapara için aynı faizle yeni ödeme planı oluşturulacaktır. Ara ödeme en az bir taksit olarak yapılabilmektedir. Erken ödeme/kapama taleplerinizi 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı`ndan, DenizBank Şube’lerinden, denizbank.com İnternet Bankacılığı Kartlar — Kredi Kartı İşlemleri — Taksitli Ürün Erken Ödeme/Kapama menüsü altından veya DenizBank ATM’leri Kredi Kartı İşlemleri — Taksitli Ürün İşlemleri menüsü altından ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra taksitlikapamatalep yazıp 3280’e göndererek de bu talebinizi iletmeniz mümkündür.Kredi kartının kapatılması halinde Taksitli Nakit ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.

DenizBank kredi kartı Taksitli Nakit kullandığınızda kredi kartınızın hesap kesim tarihi taksitleriniz tamamlanıncaya kadar değiştirilemeyecektir. Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunuzun asgari tutarının altında ödeme yapmanız halinde kredi kartları ile dönem borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.