Anasayfa / Bankalar / Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Hayatın akışı içerisinde belli dönemlerde nakit paraya sıkıştığımız zamanlar olmaktadır. Böyle durumlarda eş, dost ve akrabadan biraz destek istemek bazen zorlaşıyor, bazen de imkansız oluyor. Ay sonu geçmek bilmeyen günlerden, maaşa yaklaşırken ip gibi uzayan saatlerden birçok insan dertli durumda. Günümüzde ise bankalardan kredi çekmek bir tanıdıktan borç istemeye kıyasla çok daha fazla tercih edilmektedir. Bankaların kredili mevduat hesabı adı altında nakit avans ve alışverişlerde kullanabilmesi için geri ödeme kolaylıkları da sağladıkları hizmetleri vardır. Denizbank’ın sunmuş olduğu Denizbank kredili mevduat hesabı ile ay sonunu getirmek ise çok daha kolay olabilmektedir.

Denizbank Kurtaran Hesap

Denizbank sizin için ay sonu derdinize bir çözüm sunmaktadır. Hesabınızda nakidiniz olmasa bile son ödeme tarihi gelmiş faturalarınız, acil yapılması gereken harcamalarınız ve hesapta olmayan işler için Denizbank kurtaran hesap her zaman yanınızda yer almaktadır. Kolaylıkla harcama yapabileceğiniz ayrıca ödemelerinizi dilediğiniz gibi taksitlendirebileceğiniz kredili mevduat hesabı ay sonu uykularınızı kaçıran sıkıntılarınızı hafifletecektir.

Denizbank Kurtaran Hesap Kullanım Özellikleri

Denizbank kurtaran hesap taksitli kullanım için özel olarak bir sınır belirlememektedir. Size ait kredili mevduat hesabınızın belirttiği toplam tutarın tamamını taksitli kullanabilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap minimim 200 TL’lik taksitli nakit avans imkanı sağlamaktadır. Taksitlendirmelerinizi 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay olmak kaydı ile sizin için en uygun şeklini belirleyip kullanabilirsiniz. Denizbank kredili mevduat hesabı hizmetini Denizbank şubelerinden, Açık Deniz İnternet Bankacılığı’ndan Açık Deniz Telefon Bankacılığı’ndan ve Açık Deniz ATM’lerinden 7/24 alabilirsiniz.

Denizbank’ın sayısız hizmetleri arasında Deniz Hesap gibi pek çok hizmette bulunmaktadır. Bu konuyla alakalı bilgi edinmek isteyenler DenizBank Deniz Hesap başlıklı yazımızı inceleyebilirler.

Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yoluna devam eden Denizbank aracılığı ile sizde çok kaliteli bankacılık hizmetleri alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bankacılık hizmetleri ile sektöründe isim yapan Denizbank sizin de değişmeyen adreslerinizden biri olabilir.