Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Mesai Saatleri

DenizBank Mesai Saatleri

Bankacılık işlemleri yapmak son yıllarda internet ve telefon bankacılığı gibi bankacılık kanalları sayesinde oldukça kolaylaşmış durumdadır. Buna rağmen bazı işlemler için mutlaka banka şubelerine gidilmesi gerektiğinden birçok kişi bankalar kaçta açılıyor ve banka çalışma saatleri nelerdir gibi sorulara yanıt aramaktadır. Eğer DenizBank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve bankanızın çalışma saatleri hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için hazırladığımız bu makaleyi okuyarak ihtiyacınız olan bilgilere kavuşabilirsiniz.

DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank mesai saatleri hafta içi günlerde sabahları 09.00’da başlamakta akşamları ise 17.00’de sona ermektedir. Bu süreç zarfında öğle molası olan 12.30 ile 13.30 saatleri dışında tüm DenizBank şubeleri kesintisiz olarak hizmet vermektedirler. Kimi zaman bazı banka şubelerinin öğle paydoslarında veya Cumartesi ve Pazar günlerinde de açık olduğuna şahit olmuşsunuzdur. Ancak DenizBank’ın hafta içi mesai saatleri dışında hizmet veren şubesi bulunmamaktadır. Bu nedenle mutlaka banka şubesinde halletmeniz gereken bir işleminiz bulunuyor ise mutlaka yukarıda belirttiğimiz saat aralıklarına riayet etmelisiniz.

Elbette DenizBank çalışma saatleri dışında işlem yapmak zorunda kaldığınızda faydalanabileceğiniz başka bankacılık kanalları da bulunuyor. Bunlardan biri 444 0 800 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz DenizBank Çağrı Merkezi. 7/24 arayabileceğiniz bu telefon numarasıyla müşteri temsilcileri ile görüşme fırsatını yakalayarak çok sayıda işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün. AçıkDeniz İnternet Şubesi de en çok yararlanılan bankacılık kanalları arasında bulunuyor. İnternet şubesini de yine haftanın her günü istediğiniz saatte kullanabilirsiniz. İnternet şubesini kullanarak yaptığınız işlemlerin dekontuna ihtiyaç duymanız halinde bu dekontları hesabınız hangi şubede bulunuyorsa o şubeden temin edebilirsiniz. DenizBank’ın yurt genelinde oldukça fazla sayıda ATM’si bulunmaktadır. Bu ATM’leri kullanarak da bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bankalar kaçta açılıyor ve banka çalışma saatleri nelerdir gibi sorularınızın yanıtı için sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” başlıklı kategorimize mutlaka göz atmalısınız. Sitemizde güncel finansal konularla ilgili her tür bilgiyi rahatlıkla bulabilirsiniz.