Anasayfa / Krediler / Konut Kredisi / Denizbank Mortgage Kredisi

Denizbank Mortgage Kredisi

Büyük miktarda para gerektiren konut, araba veya işyeri gibi bir ihtiyacınızı karşılamak bazen oldukça zor olabilmektedir. Gerekli meblağın yüksek olması o parayı biriktirmenizi fazlasıyla güçleştirebilmektedir. Ancak herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ve kendine özgü ödeme planı yapabildiği bir kredi seçeneği vardır. Mortgage kredisi ile almak istediğiniz eve sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Mortgage kredisi ipotek edebileceğiniz ihtiyaçlarınız için tasarlanmış bir kredi seçeneğidir. Ülkemizde Mortgage alanında en iyi hizmet veren bankalardan biride Denizbank’tır, Denizbank Mortgage Kredisi adı altında müşterilerine hayallerini gerçekleştirme ve ev sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Sağlanan deme kolaylıkları, vade seçenekleri ve düşük faiz oranları bu hizmetin bir adım öne çıkmasına neden olmaktadır.

Denizbank Mortgage Kredisi Nedir?

Denizbank, müşterilerine düşük faizli kredi imkanları tanımakta ve herkesin hayalini kurduğu konuta ulaşmalarına destek olmaktadır. 120 aya varan vade imkanları sunan Mortgage kredisi, kişilerin mevcut maddi imkanları ve geri ödeme tercihlerini göz önünde bulundurularak en uygun ödeme planı çıkartılarak hazırlamaktadır.

Denizbank Mortgage Kredisi Başvurusu?

Sahip olmak istediğimiz ev veya iş yeri için son aşamanız olan başvuruyu nerelerden yapabilirsiniz? Başvuru yapabilmek için neler gerekiyor? Denizbank Mortgage kredisi tüm Denizbank şubelerinden ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Dilerseniz internet üzerinden kredi faiz oranlarını inceleyip hesaplayabilir ya da kullanmayı planladığınız kredi miktarının aylık ödeme tablosunu görebilirsiniz. Denizbank şubelerine başvuru yapmaya gitmeden önce hazırlamanız önerilen bazı belgeler bulunmaktadır. Kredi kullanmak isteyen kişiye ait kimlik, pasaport ve ehliyet, ipotek edilecek konuta ait kat mülkiyeti tapusu ya da kat irtifakı tapusu, yapı kullanım izin belgesi ve inşaat ruhsatının fotokopisi gibi evraklar banka tarafından talep edilecektir. Aylık net gelirinizin belgesi de ihtiyaç duyulan belgeler arasındadır. Başvuru esnasında banka sizden başka belgelerde isteyebilmektedir.