Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Öğle Tatili

DenizBank Öğle Tatili

DenizBank 1938 yılında gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlayabilmek amacıyla devlet bankası olarak kurulan bir bankadır. Sunduğu hizmetlerin kalitesi ile ülkemizde bankacılık denildiğinde öne çıkmayı başaran bir banka olan DenizBank 1997 yılında özelleştirilmiş olup, güçlü bir sermaye tabanı ile finansal güce sahiptir. DenizBank müşterileri arasında yer alıyorsanız, DenizBank çalışma saatleri hakkında bilgi almak ve DenizBank öğle tatilinin hangi saat aralığında yer aldığını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank geniş hizmet ağı ile toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı başarmaktadır. Yurt genelinde bulunan DenizBank şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra telefon ve internet bankacılığı gibi uygulamalarıyla da müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. DenizBank çalışma saatleri ülkemizdeki tüm bankalar gibi hafta içi günlerde belirlenen aralıklarda uygulanmaktadır. DenizBank şubeleri sabahları 09.00 açılmaktadır. DenizBank öğle tatili ise 12.30’da başlamakta ve 13.30’da sona ermektedir. 13.30 yeniden hizmet vermeye başlayan DenizBank şubeleri akşam 17.00’de ise kapanmaktadır. DenizBank şubeleri öğle paydosları ile hafta sonlarında hizmet vermemektedir.

DenizBank Çalışma Saatleri Dışında Hizmet Alabileceğiniz Bankacılık Kanalları

DenizBank mesai saatleri haricinde de hizmet alabileceğiniz birçok bankacılık kanalı mevcuttur. Bankacılık işlemlerinizi telefonla çözüme ulaştırmayı tercih ediyorsanız 444 0 800 numaralı DenizBank Çağrı Merkezi’ni arayabilir ve müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak en kısa süre içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer işlemlerinizi internet kullanarak yapmak istiyorsanız AçıkDeniz İnternet şubesinden yararlanabilirsiniz. Gerek DenizBank Çağrı Merkezi gerekse de AçıkDeniz İnternet şubesi haftanın 7 günü 24 saat boyunca faydalanabileceğiniz bankacılık kanallarıdır. AçıkDeniz İnternet Şubesi’ni kullanarak yapacağınız işlemlerin dekontunu hesabınızın bağlı bulunduğu DenizBank şubesinden alabilirsiniz. Ayrıca DenizBank ATM’lerini kullanarak da birçok işleminizi yapmanız mümkündür.

Bankalar kaçta açılıyor ve banka çalışma saatleri nelerdir gibi sorularınızın yanıtı için sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorisini inceleyebilir ya da arama motoruna yazacağınız birkaç kelime ile istediğiniz bankanın çalışma saatlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.