Anasayfa / Bankalar / DenizBank SMS İle Tarımsal İhtiyaç Kredisi

DenizBank SMS İle Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Çiftçilik yapıyorsanız ve tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kefilsiz ve formalitesiz bir kredi ürününden faydalanmak istiyorsanız sizde mutlaka DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi’ni mercek altına almalısınız. Üreticilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen bu krediyle ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisini Özellikleri ve Avantajları

Adından da anlaşılacağı üzere bu kredi ürünü SMS ile başvuru yapabileceğiniz bir tarımsal ihtiyaç kredisi ürünüdür. SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi 5 yıla kadar varan vadelerle ve yılda bir ödeme seçeneğiyle tahsis edilmektedir. DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi’ni 50.000 TL’ye kadar kullanmanız mümkündür. DenizBank şubelerine gitmeden tek bir SMS ile başvuru yapabileceğiniz SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi’ni yılda bir kez hasat zamanı ödeyebilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapmak için cep telefonunuzdan TCKN boşluk SMS Tarım yazıp 3280’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Başvuru cevabınız olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Kredinizi kullanabilmek için nüfus cüzdanınız ile birlikte DenizBank müşterisi iseniz kendi şubenizi, müşteri değilseniz size en yakın DenizBank şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Krediyi kullanabilmek için başvurunuza cevap geldikten sonra 90 gün içerisinde DenizBank şubesine gitmelisiniz. Kredi kullanmanıza engel bir durum olmadığının tespiti halinde kredi kullanmanız mümkün olacaktır. Bu süre içerisinde başvuru yapmansanız krediniz iptal olacağından yeniden başvuru yapmanız gerekecektir.

DenizBank onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahip olup, krediye ilişkin belgeleri imzalamadan önce alınan tüm ücret ve komisyonlarla ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. SMS ile kredi başvurusu olumlu sonuçlanan ve Üretici Kart sahibi olmayan DenizBank müşterilerine başvuru esnasında Üretici Kart limiti de tahsis edilecektir. Müşteri talebi doğrultusunda SMS Kredi ve Üretici Kart ürünlerini, tanımlanan limiti dahilinde kullanabilecektir. Müşteriye SMS kanalıyla tanımlanacak Tarımsal İhtiyaç Kredisi limiti ve Üretici Kart limiti her ikisi için de maksimum 25,000 TL olmak üzere toplamda 50.000 TL’yi geçmeyecektir. Müşteriye daha önceden tanımlanmış bir hazır limitli kredi varsa tarımsal ihtiyaç kredisi limiti olarak bu tutar tanımlanacaktır, bu tutar 25,000 TL üzerinde olabilir, bu durumda da Üretici Kart limiti de ayrıca değerlendirmeye alınacaktır.

DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için Tarım Bankacılığı hizmeti sunan DenizBank şubelerini ziyaret edebilir ya da 444 6 800 DenizBank Tarım Hattı’nı arayabilirsiniz.

DenizBank Tarımsal Yatırım Kredileri