Anasayfa / Krediler / Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi

Sıfır veya ikinci el araba almak isteyenlere 48 aya kadar vade imkanı sunan Denizbank herkesin takdirini toplamaya devam ediyor. Araba sahibi olmak için gereken birikimi bir araya getiremeyenler Denizbank taşıt kredisi sayesinde hayallerini gerçeğe çevirebiliyor. Sizde otomobil satın almak istiyorsanız Denizbank taşıt kredisi konusunu kapsamlı bir şekilde incelemelisiniz. Sunmuş olduğu uzun vade fırsatı ile otomobil almak isteyenlerin destekçisi olan Denizbank sizinde ayağınızı yerden kesebilir. 50.000 TL’ye kadar %70 kredi sağlayan ve 50.000 TL’nin üzerindeki kısım için %50 taşıt kredisi veren Denizbank sıfır ve ikinci el araç almak isteyenlerin yardımına koşmaya devam ediyor. Denizbank taşıt kredisi başvurusu yaparak sizde hızlı ve kolay bir şekilde araç kredisi alabilirsiniz. Ancak Denizbank taşıt kredisi kullanabilmeniz için bankanın sizden istediği tüm evrakları bir araya getirmeyi başarmalısınız. Aksi halde taşıt kredisi başvurunuz banka tarafından olumsuz karşılanacaktır.

Denizbank taşıt kredisi başvurusu esnasında hangi belgeler istenmektedir?

  • Nüfus cüzdanınız
  • Gelir belgeniz: Ücretli çalışan iseniz maaş bordronuz ya da maaş yazısı (şirketin imza sirküleriyle) serbest meslek erbabıysanız son 3 yıllık vergi levhanız gerekmektedir.

Taşıt kredisi veren bankalar listesine adını yazdıran Denizbank pek çok insanı araba sahibi yapmıştır. Daha fazla beklemeden sizde aracınıza kavuşmak istiyorsanız ve Denizbank taşıt kredisi şartlarını karşılayabiliyorsanız tek yapmanız gereken Denizbank ile iletişime geçmek. Kredi puanınızda herhangi bir olumsuzluk bulunmuyorsa ve düzenli bir gelire sahipseniz taşıt kredisi başvurusu yaptığınızda krediniz çok büyük bir olasılıkla onaylanacaktır.