Anasayfa / Kredi Kartı / Denizbank Üretici Kart

Denizbank Üretici Kart

Bankacılık sektöründe söz sahibi olma başarısı gösteren Denizbank sağladığı kaliteli bankacılık hizmetleri ile müşteri yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Sunduğu kredilerden kredi kartı ürünlerine kadar pek çok konuda yoğun ilgi gören ve beğeni toplayan Denizbank, uygun vade ve faiz oranlarıyla da insanların takdirini kazanmaktadır. Çiftçilik ile uğraşan ve ülke ekonomisine katkıda bulunanları da unutmayan Denizbank çıkardığı Üretici Kart ile bu alanda faaliyet gösterenlere destek olmaktadır. Üretici Kart sayesinde rahat bir nefes alan çiftçilerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Şimdi dilerseniz kısaca Üretici Kart’ın özelliklerini ve sağladığı avantajları inceleyelim.

Üretici Kart

Üretici Kart ile Denizbank hem Türkiye’de hem de Dünya’da bir ilke imza atmıştır. Üreticilerin daha rahat hareket etmesini ve finansal gereksinimlerini karşılayabilmesi adına Üretici Kart’ı çıkaran Denizbank’ın bu imkanı çiftçilerin yüzünüz güldüren adımlardan bir tanesi olmuştur. Üretim ile uğraşanlar tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilsin diye tarımsal işletme kredisi olanağı sağlanmaktadır. Çiftçilerin almış olduğu bu tarımsal kredi ise Üretici Kart’a yüklenmektedir. Artık günümüzde çiftçiler tarımsal gereksinimlerini bu kartı kullanarak kolaylıkla karşılayabilmektedir. Üretici Kart’ın en önemli özelliklerinden biri ise ödemesinin senede bir defa olmasıdır. Üretici Kart kullanan çiftçiler hasatlarının durumuna göre vadeyi belirleyebilmektedirler. Çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını düşünen ve en iyi imkanları sunabilmek için adeta kendisi ile yarışan Denizbank’ın bu hizmetinden sizde istifade etmeyi seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Ürün deseninize göre vadeyi belirlemek ve senede bir kez ödeme yapmak nakit akışı açısından sizi de fazlası ile rahatlatabilir.

Dünya’da ve Türkiye’de ilk olan bu hizmet ile sizde tarımsal işletme kredisini tanımlanan kredi dahilinde Üretici Kart’a yükletebilir ve bu kart aracılığı ile ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Üretici Kart ile alakalı çok daha geniş bilgiler edinmek isteyenler Denizbank ile irtibata geçerek hem bilgi alabilirler hem de başvuru yaparak bu harika hizmetten faydalanan insanlar arasına katılabilirler.