Anasayfa / EFT / EFT Saati TEB

EFT Saati TEB

Bankacılık sektöründe satın bir konumda yer alan TEB sunduğu mükemmel hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı sürdürüyor. Özellikle para transferi konusundaki güçlü ve gelişmiş alt yapısı ve EFT işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesini sağlaması herkesin takdirini kazanmış durumda. TEB aracılığı ile EFT işlemi yapmak oldukça kolaydır. Güvenli ve hızlı bir şekilde EFT işlemlerinizi TEB sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. TEB müşterisi iseniz ve EFT yapmanız gerekiyorsa TEB EFT saatlerini dikkate almalısınız. Her bankanın EFT işlemleri için belirlemiş olduğu saat farklıdır. TEB EFT saatlerini öğrenerek sizde bu zaman dilimine göre EFT yapmaya gayret etmelisiniz. Böylece para transferleriniz anında tamamlanacak ve karşı tarafın hesabına yansıtılacaktır.

TEB EFT Saatleri

Para transferi yapacak olanlar TEB EFT saatlerini bilmelidir. TEB EFT saatleri sabah 09:00’da başlamaktadır. Akşam 17:15’e kadar TEB EFT saatleri devam etmektedir. Sizde 09:00 ila 17:15 arasında EFT yaparsanız işleminiz hemen onaylanacak ve para gönderiminiz sorunsuz bir biçimde gerçekleşecektir. TEB EFT saatleri dışında yapılan EFT işlemleri ise izleyen ilk iş gününe kalmaktadır. Hafta ve resmi tatiller gibi günler ve zamanlarda da yine EFT işlemleri ilk iş gününe kadar bekletilmekte ve iş günü tüm EFT işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu durumu unutmamalı ve EFT saatlerine göre para transferi programınızı ayarlamaya dikkat etmelisiniz.

Bayramda EFT Yapılır Mı?

EFT işleminden yararlananların çok sık sorduğu sorulardan biride bayramda EFT yapılır mı? sorusudur. Bayramda yapılan EFT işlemleriniz yine izleyen ilk iş gününe kadar bekletilmektedir.