Anasayfa / EFT / EFT Ücreti Almayan Bankalar 2017

EFT Ücreti Almayan Bankalar 2017

En çok gerçekleştirilen bankacılık işlemleri arasında EFT ilk sıralarda yer almaktadır. Bankalar neredeyse tüm işlemlerden olduğu gibi EFT işlemlerinden de genel olarak para kesintisi yapmaktadır. Ancak rekabetin giderek artması ve bankaların müşterilerini ellerinden kaçırmak istememesi gibi nedenlerle bazı bankalar EFT ücreti almamayı tercih etmektedir. Bu yazımızı okuyarak EFT ücreti almayan bankaların hangileri olduğunu öğrenebilir ve EFT için para vermeden işlem gerçekleştirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

EFT Ücreti Almayan Bankalar Hangileri?

EFT ücreti almayan bankalar arasında QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve ING Bank yer almaktadır. Bu bankaların hangi şartlarda EFT ücreti almadığını öğrenmek için yazımızın devamını okumanız yeterli.

1-QNB Finansbank enpara.com

QNB Finansbank EFT ücreti almayan bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank’a bağlı olan enpara.com üzerinden EFT yapmanız halinde hiçbir EFT ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır. İnternet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hesap açtırabilir ve daha sonrasında havale ve EFT ücreti ödemeksizin işlem yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik enpara.com’da hesap açtırmak son derece kolaydır. İnternet üzerinden başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilir, EFT ücreti ödemeden hızlı ve güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2- Yapı Kredi Bankası NUVO

NUVO, Yapı Kredi Bankası’nın sanal bankacılık uygulamasıdır. NUVO uygulaması sayesinde havale ve EFT ücreti ödemeksizin bu işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Eğer EFT ücreti ödemek istemiyorsanız Yapı Kredi Bankası mutlaka seçenekleriniz arasında yer almalı.

3- Kuveyt Türk Katılım Bankası

Havale ve EFT ücreti almayan bankalardan biri de Kuveyt Türk Katılım Bankası’dır. Sunmuş olduğu hizmetlerle müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran Kuveyt Türk Katılım Bankası hem açılan banka hesapları için işletim ücreti hem de havale ve EFT ücreti almamasıyla da dikkat çekmektedir. Sizde EFT ücreti ödemeden işlem yapan kişiler arasına katılmak istiyorsanız Kuveyt Türk Katılım Bankası’nı değerlendirmeye almalısınız.

4-ING Bank

ING Bank’a Turuncu Hesap açtırmanız halinde hem hesap işletim ücreti hem de havale ve EFT ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. EFT ücreti ödemeksizin işlem yapabilmenin tadını çıkarmak istiyorsanız sizde ING Bank müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.