Anasayfa / Genel / Enpara Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Enpara Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Enpara, internet bankacılığı üzerinde yoğunlaşmış olan ve herhangi şubesi olmayan, Finansbank’ın himayesinde bulunan şubesiz dijital bir bankadır. Enpara’nın kullanıcılarına sağlamış olduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Enpara havale işlemidir. Enpara havale işleminizi internet bankacılığı, cep uygulaması ve Finansbank ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız havale işlemleri için sizlerden hiçbir ücret kesilmeyecektir.

Enpara Havale İşlemi

Enpara havale işlemi tüm Finansbank ve Enpara kullanıcıları arasında gerçekleşmektedir. Havalenizi dilediğiniz saat ve gün içerisinde yapabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak üzere havale işlemlerinizi kolayca tamamlamanız mümkün. Gerçekleştireceğiniz işlemler için hiçbir işlem ücreti alınmamaktadır. Enpara hesabı kullanan kullanıcılarının bir diğer avantajı, EFT işlemi yaparken de hiçbir ücrete tabii olmamalarıdır. Enpara hesapları üzerinden yapılacak olan EFT işlemi ile diğer tüm bankalara para yollayabilirsiniz. Enpara havale işlemi haftanın 7 günü ve dilediğiniz saatte yapılabiliyorken, EFT işlemi sadece iş günleri ve çalışma saatleri boyunca yapılabilmektedir. İş günlerinde saat 09:00 ila 17:15 arası EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve para gönderimlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Enpara üzerinden yapacağınız havale işleminden sonra, para aktarımı yaptığınız hesabı tanınan hesaplar kısmınıza ekleyebilir ve bir daha aynı hesaba para aktarımı yapmak isterseniz, hızlı menü üzerinden kaydetmiş olduğunuz hesaba tıklayarak para aktarımını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede Enpara üzerinden yapacağınız işlemler hem daha hızlı hem daha kolay bir hale gelecektir.

Enpara havale ve EFT işlemler ile evinizden ya da iş yerinizden ayrılmadan para transferlerinizi yapmanız çok kolay. Enpara ayrıcalığını yaşamak ve dijital bankacılık hizmetlerinin farkındalığını hissetmek sizin elinizde. Güvenli ve sorunsuz para transferleri için sizde isterseniz Enpara dijital bankacılık hizmetinden istifade eden insanlar arasına dahil olabilirsiniz.