Anasayfa / Genel / Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Bankacılık işlemlerinizi daha kolay ve daha güvenli bir hale getirmek ister misiniz? Enpara sunduğu olanaklarla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Sadece başlangıçta değil, daima sizin yanınızda ve karşılıksız olarak bunu yapıyor. Vadeli mevduat hesabı yatırdığınız para tutarına bağlı olarak vade sonu tarihine kadar, geri çekilmediği takdirde faiz kazanacaktır. Enpara vadeli hesap hizmeti size bunun gibi birçok fayda sağlamaktadır.

Enpara Vadeli Hesap Açma

Enpara vadeli hesap para kaybı riski taşımadan getiri sağlayan yatırım aracıdır. Bu araçta hesap açabilmeniz için belirlenen minimum hesap tutarı 10 TL/USD/EUR şeklindedir. Enpara vadeli hesap için herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Vadeli mevduat hesabı iş günlerinde 17:00‘a kadar açılabilmektedir ve aynı gün faiz işlemeye başlamaktadır. Dünya üzerindeki tüm para birimleri için hesap açma imkanı bulunmaktadır. Mevduat hesabınızda yer alan tüm para miktarlarına bağlı olarak o an geçerli olan faiz oranları kullanılmaktadır. TL para birimi için 4 vade(32 gün, 46 gün, 92 gün ve 181 gün), USD ve EUR birimleri için ise 3 vade (32 gün, 92 gün ve 181 gün) seçeneği sunulmaktadır. Enpara vadeli hesap bütün para birimlerinde size kolaylık sağlamaktadır. Mevcutta olan vadeli mevduat hesabınıza vade süresi içerisinde yeni para ekleyemezsiniz ama yeni bir mevduat hesabı açabilirsiniz. Hesabınızın vadesinin sona erdiği gün hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, aynı vade ve o günün yüksek faiz oranı ile yenilenmektedir. Bu hizmette işletim ücreti alınmamaktadır.

Sizde Enpara vadeli mevduat hesabı açtırarak pek çok işleminizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanını elde edebilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz bir şekilde bankacılık işlemlerinizi Enpara üzerinden yapmak sizin elinizde.