Anasayfa / Krediler / Esnaf Kredisi Kampanyaları

Esnaf Kredisi Kampanyaları

İşini idame ettirmek için finansal kaynağa ihtiyaç duyan esnaflara yönelik olarak bankalar belirli dönemlerde esnaf kredisi kampanyaları düzenlemektedirler. Uygun faiz oranları ile kredi kullanma şansını elde etmek isteyen esnafların düzenlenen bu esnaf kredisi kampanyalarını takip etmesi yerinde bir adım olacaktır. Herkesin ihtiyacına ve bütçesine göre hazırlanan bu kampanyalar sayesinde işini geliştiren ve çok daha geniş kitlelere hitap ederek gelirini yükselten çok sayıda esnaf bulunmaktadır. Şimdi dilerseniz en güncel esnaf kredisi kampanyalarına kısaca bir göz atalım.

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi

Sunduğu özel kredi imkanları ile esnafı da mutlu eden Vakıfbank vade ve faiz oranlarıyla dikkat çeken bankalardan biri olmayı başarmaktadır. Sizde esnafa özel kredi seçenekleri arıyorsanız Vakıfbank’ın kredi imkanlarını mutlaka gözden geçirmelisiniz. 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile müşteri portföyünü her gün daha da genişleten Vakıfbank gereksinim duyduğunuz finansal kaynağı size de sunabilir. Standart kredi ürününde 50.000 TL, mini kredi ürününde 20.000 TL’ye kadar sizde kredi kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Esnaf kredisi ürünlerinin rahatlıkla geri ödenebilmesi için Vakıfbank müşterilerine her türlü kolaylığı sunmaktadır. Geri ödemelerde şu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

  • 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli
  • Aylık eşit taksitli
  • 1 yıl içerisinde 4 takside kadar ertelemeli
  • Değişken taksitli

Garanti Komşu Esnaf Kredisi

36 aya varan vade imkanı ile kredi kullandıran Garanti Bankası esnafa verdiği değeri sağladığı bu hizmetle fazlasıyla gösteriyor. Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredisi ile birçok esnaf maddi sorunlarını çözüme kavuşturma fırsatını yakalamış durumda. 3 ay ödemesiz olması ve eşit taksitli seçeneklerle geri ödeme imkanının tanınması Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredisi’nin öne çıkmasını sağlamaktadır. Sizde esnaf kredisi kullanmayı planlıyorsanız Garanti Bankası’nın komşu esnaf kredisini seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Tanınan bu kredi imkanının alt limiti 10.000 TL üst limiti ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Kadın Girişimci Kampanyası

Günümüzde birçok kadın kendi işini kurma hayaliyle yaşamaktadır. Kendi ayakları üzerinde durmak ve kendi parasını kazanıp ticaret hayatında başarılı olmak isteyen girişimci kadınlara İş Bankası desteğini esirgemiyor. İş Bankası Kadın Girişimci Kampanyası ile kendi işine sahip olmak isteyen kadınlara büyük destek sağlamaktadır. Sizde Kadın Girişimci Kampanyası’ndan istifade etmek istiyorsanız bünyenizde 250’den az tam zamanlı işçi çalıştırmanız gerekmektedir. Yıllık cironuzun ise 50.000 Euro’yu geçmemesi belirlenmiş bir diğer kriterdir. Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışman Programı kapsamında “Kadın Girişimci” tanımlamasına uygun olunması halinde Kadın Girişimci Kampanyası’ndan yararlanabilirsiniz.

ING Bank KOBİ Kredisi

Sağladığı kredi imkanlarıyla büyük takdir toplayan ING Bank KOBİ kredisi veren bankalar arasındadır. Çeşitli iş gruplarına farklı finansal kaynaklar sağlayan ING Bank’ın KOBİ kredisi beğeni kazanmış kredilerdendir. İş ve iş yerlerinin daha da gelişmesi için çok yararlı hizmetler sunan ING Bank’tan şartlara uygun olmanız halinde sizde KOBİ kredisi talep edebilirsiniz.

En güncel esnaf kredisi kampanyalarını takip etmek ve kredi olanaklarını incelemek için bizi takip etmeye devam edin!