Anasayfa / Bankalar / Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi

Aniden ortaya çıkan bir nakit gereksiniminizi kolay bir şekilde çözüme ulaştırabilmek için sizde en çok tercih edilen Fibabanka bireysel kredi ürünlerinden biri olan Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi’nden yararlanmayı seçenekleriniz arasına ilave edebilirsiniz. Bu krediyle ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Fibabanka ihtiyaç kredisi uygun oran ve vadelere sahip olan bir Fibabanka bireysel kredi ürünüdür. Bu krediyi sabit faizli ve eşit taksitli ödeme planı ile çekebilirsiniz. Kefilsiz bir ihtiyaç kredisi türü olan Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi için yaptığınız başvuru 1 iş günü içerisinde cevaplandırılacaktır. Fibabanka kredi başvurusu yapmak için gereken evraklar aşağıda yer almaktadır.

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Masraflar

Standart İhtiyaç Kredisi 3-36 Ay 37-48 Ay Güncelleme Tarihi
1.000-5.000 TL Faiz Oranı 1,35% 1,39% 09.05.2017
5.001-30.000 TL Faiz Oranı 1,31% 1,33%

Kredi tahsis ücreti tüm tutar ve vadelerde kredi tutarının %0.5’i (binde beşi) olarak tahsil edilmektedir.

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

Fibabanka kredi başvurusu için gerekli belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kimlik Belgesi: T.C. Kimlik Numarasını içeren nüfus cüzdanı aslı/Sürücü belgesi/Pasaport; son 3 aydan herhangi birine ait güncel telefon / doğalgaz / elektrik / su faturası; gelir belgesi aslı (bordrolu çalışanlar için: bordronun aslı; maaşlı çalışanlar için: son aya ait maaş yazısı ve şirket imza sirküleri; emekliler için: emekli maaşının yattığı banka hesabı yada emekli maaşını gösteren yazı; serbest meslek sahipleri için: şirket kuruluş ve son değişiklikleri gösteren Ticaret Sicil Gazetesi, faaliyet belgesi ya da oda sicil kaydı, son 3 yıla ait bilanço ve gelir tablosu, yıl sonu ya da son döneme ait detaylı mizan, vergi levhası, son döneme ait vergi ödendi makbuzu.

Fibabanka’nın sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin yanı sıra diğer bankaların ürün ve hizmetleri hakkında da bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz sizin için son derece yararlı bir kaynak görevi görecektir. Kategorilerimizi inceleyerek ilginizi çeken konulardaki makalelerimizi okuyabilir ve en güncel finansal konularda fikir sahibi olabilirsiniz.