Anasayfa / Krediler / Finansbank Dinamik Kredi

Finansbank Dinamik Kredi

Finansbank Dinamik Kredi kampanyasında çekilecek olan para miktarını KOBİ’ler belirlemektedir. KOBİ’ler hali hazırda sistemde kayıtlı olmaları sebebi ile kredilerini bankaya dahi gitmeden alabilmektedirler. Sizde bu kredi sayesinde kısa zamanda ihtiyacınız olan tutarı temin edebildiğiniz gibi aynı zamanda kendi kredinizin limitini dilediğiniz şekilde belirleyebilir ve hiçbir Finansbank şubesine gitmenize gerek kalmadan paranızı ATM’lerden alabilirsiniz. Aynı zamanda İnternet Şubeleri aracılığı ile de paranızı temin edebilir ve ihtiyaçlarınız dâhilinde kullanabilirsiniz. Finansbank’ın müşterilerine sunduğu bu hizmetler gerçekten de gelecek adına umut vat eden çalışmalar. Bu çalışmalar sayesinde birçok insan kredi ihtiyacını Finansbank ile karşılarken pek çok insan da nakit para ihtiyacını bu ve buna benzer yollar ile karşılamakta ve işletmesini büyütme yoluna gitmektedir. Siz de işletmenizi büyütmek ve daha çok insana istihdam sağlamak isterseniz hemen bir Finansbank şubesine giderek bu kredi için başvuru da bulunabilirsiniz.

Finansbank Dinamik Kredi’nin Özellikleri Nelerdir?

Finansbank Dinamik Kredinizi vadesi daha gelmemiş çekleriniz, POS cironuz ya da nakit birikmişleriniz karşılığında rahat bir şekilde kullanılabilirsiniz. Finansbank, Dinamik Kredinizin limitini artırmak amacı ile, Finansbank’a tahsil için verdiğiniz çeklerinizin miktarını, Finansbank’ta değerlendirmiş olduğunuz birikimlerinizin tutarını veya POS cihazınız ile daha fazla işlem gerçekleştirme olanağını müşterilerine vermektedir. Siz de gerekli koşulları sağlamanız durumunda Finansbank Dinamik Kredinizi çok makul faiz oranları ile en kısa zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank Dinamik Kredi başvurusu yapmak ve Finansbank Dinamik Kredinizi anında almak için size en yakın konumda bulunan Finansbank şubesine gidebilir ve bir müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz telefonda müşteri hizmetleri ile de görüşme yaparak Finansbank Dinamik Kredi hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve kredi başvurunuzu başlatabilirsiniz. Çok cazip faiz oranlarına sahip bu kredi türü tam da sizlere göre. Bu kredi sayesinde siz de acil ihtiyaçlarınız için gereken parayı tek tuş ile alabilir ve hesabınızda görüntüleyebilirsiniz.