Anasayfa / Krediler / Finansbank Dövize Endeksli Krediler

Finansbank Dövize Endeksli Krediler

Finansbank Dövize Endeksli Kredileri belirli bir döviz türüne endeksli şekilde kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Tabi burada dövizden kast edilen sizlerin de tahmin edeceği üzere dolar ve eurodan ibarettir. Döviz para birimlerinin Türk Lirası karşısında kazanacağı değere göre döviz bazında belirlenen faiz oranı ile size ait firma açısından bir döviz taahhüdü söz konusu dahi olamaz. Türk Lirasındaki faiz oranının, döviz kuruna bağlı artışın üzerinde olacağını tahmin edebilen firma ve şirketler için uygun bir finans ve sıcak para kaynağıdır. Bu sayede firmalar ellerine geçen sıcak ve nakit para ile şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ya da yeni iş kolları aramaktadırlar.

Finansbank Dövize Endeksli Krediler Avantajları Nelerdir?


Finansbank Dövize Endeksli Kredileri bütün ticari faaliyetlerin finansmanını sağlamak amacı ile çok rahat bir şekilde kullanılabilir. İhracat ile ilgili taahhüt doğurmadığından taahhüt açığı riski taşımaz Finansbank Dövize Endeksli Krediler ve böylelikle müeyyide riski de taşımazlar. Dövize endeksli bir şekilde kullanabileceğiniz Finansbank Dövize Endeksli Kredileri 12 aylık bir süreye kadar vadelendirilebilir.

Bu arada bu vadelendirdiğiniz borcunuzu eşit taksitler halinde de geri ödeme hakkına sahip olabilirsiniz. Finansbank Dövize Endeksli Kredileri hakkında detaylı bilgi elde etmek, kafanızda oluşan soru işaretlerine cevap almak ya da Finansbank Dövize Endeksli Kredi başvurunuzu başlatmak için hemen en yakındaki Finansbank şubesine gidin ya da Finansbank resmi sitesine giriş yapın. Bu krediden kısa zamanda yüksek paralar elde etmek ve şirketinizin acil ihtiyaçlarına kreatif çözümler oluşturmak için iki para birimi arasındaki ilişkiyi yakından takip etmeniz ve bu bağlamda adımlar atmanız yeterli olacaktır.

Finansbank ayrıcalığını yaşamak ve kredi imkanlarından yararlanıp finansal sorunlara çözüm getirmek sizin elinizde.