Anasayfa / Krediler / Finansbank İskonto/ İştira Kredileri

Finansbank İskonto/ İştira Kredileri

Finansbank İskonto/ İştira Kredileri ile sizlere büyük bir nakit para ede etme imkânı sunmaktayız. Bunun için ticari değere sahip senetlerinize götürmeniz yeterli. Bu senetleriniz karşılığında sizlere Finansbank nakit para sağlamaktadır. Siz de bu nakit paralar ile işletmenizi büyütme yolunu tercih edebilir ya da işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Finansbank İskonto/ İştira Kredilerinden faydalanmanız için müşterilerinizden almış olduğunuz senetleri ciro (temlik cirosu) ve teslim yolu ile Finansbank’a satmanız gerekmektedir. Finansbank her alanda müşterilerinin hakkını koruğu gibi burada da yine aynı misyonu üstlenmektedir. Çünkü iskonto işlemlerinde, senedin ödenmeme riski Finansbank tarafından bertaraf edilmektedir.

Finansbank İskonto/ İştira Kredisinin Avantajları Nelerdir?


Finansbank İskonto/ İştira Kredisi sayesinde yapmış olduğunuz ticaretten doğan senetlerinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde nakde çevirebilirsiniz. Ayrıca Finansbank size satış esnası sırasında karşılaşacağınız sorundan dolayı da alacağınız parayı garanti eder. Yani sizin paranızı güvence altına almış olur.

Başlıkta da görmüş olduğunuz üzere iki farklı kredi türünden bahsettik. Eğer ticari senedi ödeme yeri belediye sınırları içinde ise buna İskonto Kredisi denir. Şayet tam tersine ticari senedi ödeme yeri belediye sınırlarının dışında ise buna da İştira Kredisi denir. Arada sadece ufak ve basit bir fark söz konusudur. Onun dışında İskonto Kredisinin ve İştira Kredisinin müşterilere sağladığı avantajlar tamamı ile aynıdır. Şayet senet varlığı yüksek hacimli olan ve yoğun nakit döngüsüne sahip bir firmaysanız kısa vadede lazım olan nakit para ihtiyacınızı Finansbank İskonto/ İştira Kredisi sayesinde karşılayabilirsiniz. Ayrıca Finansbank İskonto/ İştira Kredisi esnek ödeme planlarına sahip olabileceğiniz bir kredi türüdür. Finansbank İskonto/ İştira Kredisi hakkında detaylı bilgi elde etmek ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için Finansbank şubelerine gidebilirsiniz.

Sitemizde Finansbank döviz kredileri ve Finansbank kadın girişimci destek kredisi gibi pek çok konuyu bulmanız mümkün.