Anasayfa / Krediler / Finansbank İşyeri Kredileri

Finansbank İşyeri Kredileri

Finansbank İşyeri Kredileri, iş yeri sahibi olmak isteyenlerin ve iş yeri satın almak isteyenlerin ihtiyacı olan bir kredi türü. İş yeri almaya yönelik olan bu krediyi 60 aya varan vade tercihleri ile Türk Lirası ya da dövize endeksli olarak kullanabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İş yerine her yıl binlerce Türk Lirası kira bedeli ödeyen işverenleri mutluluktan havalara uçuracak haber Finansbank’tan geldi! Finansbank işyeri kredisi sayesinde iş yeri ekspertiz değerinin maksimum % 75’ine kadar ve buna ek olarak 120 ay vade seçeneğine sahip olabilirsiniz. Finansbank işyeri kredileri çok uygun faiz oranları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Finansbank İşyeri Kredilerinden Kimler Yararlanabilir?


Yeni bir işyeri sahibi olmak isteyen ve de vergi levhası sahibi olan bütün ticari işletmeler Finansbank işyeri kredisinden istifade edebilirler. Ancak şu madde çok önemli! Çekeceğiniz kredi miktarı işyeri için ekspertizin verdiği değerin % 75’inden daha fazla olmamalı. Ekspertizin belirlediği tutar ise satın almak ve sahibi olmak istediğiniz iş yerinin özelliklerine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Finansbank işyeri kredisi sadece yeni iş yeri alımları için geçerlidir yani iş yerinizin tadilat ve tamir masrafları, iş yerini büyütme gibi amaçlar için asla kullanılamamaktadır. Ayrıca Finansbank işyeri kredisini sadece Türk Lirası olarak alabilir ve bu birimde kullanabilirsiniz.

Finansbank işyeri kredisine başvurmak istiyorsanız size en yakın Finansbank şubesine gitmeniz yeterli. Finansbank çalışanları merak ettiğiniz konular hakkında sizi bilgilendirecektir. Bunu yanında Finansbank müşteri hizmetlerine de mesai saatleri içinde ulaşarak kredi hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvuru işleminizi başlatabilirsiniz. Finansbank işyeri kredisi tutarı üzerinden Finansbank’ın belirlediği miktar kadar masraf ve komisyon bedeli alınır. Finansbank işyeri kredileri için KKDF talebi bulunmamaktadır. Bunula beraber BSMV oranı da %5 kadardır.

Sizler için Finansbank İşyeri Kredilerinden kimler faydalanabilir konusunu ele aldık. Finansbank İskonto/ İştira Kredileri, Finansbank Dövize Endeksli Krediler ve daha fazlası için sitemizde yer verdiğimiz içeriklerimizi okuyabilirsiniz.