Anasayfa / Krediler / Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi

Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi

Finansbank, Türkiye’nin kalkınmasında ve ekonomisinde çok önemli rol oynayan kadın girişimcilerin her zaman yanında yer alıyor ve bu girişimci ruhlu kadınlara ticaretin en önemli gereksinimi olan sermayede yardımcı oluyor. Bu bağlamda Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu ve Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ortaklığında başlatılan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı etrafında 50 MM Euro’luk fonu, kadın müşteriler için kullanıma sunuyor. Finansbank’ın da girişimci, kendine güvenen ve başarılı kadın müşterileri için kullanıma sunduğu kredi sayesinde kadın girişimciler işlerini ya da iş yerlerini veya her ikisini birlikte büyütme fırsatı yakalıyorlar.

Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisine Başvurmak İçin Ne Yapabilirim?

Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisine başvuru yapabilmek istiyor iseniz hemen en yakındaki Finansbank şubesine gidin ya da Finansbank müşteri hizmetleri ile irtibata geçin. Bu sayede Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir ya da detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi, sizin gibi girişimci kadınlara 36 aya kadar vade seçenekleri ile üstelik oldukça uygun şartlar ile sunulan Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi projesi, sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamanız için düşünülmüş bir proje.

Bununla beraber Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı aracılığıyla tasarlanan “İşletme Merceği” projesi ile kadın girişimciler artık kendi işletmelerine daha çok odaklanıyorlar ve güçlü oldukları alanlara daha çok eğilim gösterebiliyorlar. Bu sayede kadın girişimciler gelişim fırsatlarını belirlemek için önemli bir yardım almış oluyorlar. Türkiye’nin gelişmesinde büyük rolü olan bu projeden faydalanmak ve ülkeye katkı sağlayan bu kadınlar arasına adınızı yazdırmak isterseniz hemen en yakın Finansbank şubesine gidin ya da Finansbank internet sitesini ziyaret edin ve konu hakkında detaylı bilgilere sahip olun.

Darmowe Filmy Porno HD

Ülkemizin güçlü bankaları arasında yer alan Finansbank sayısız hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve sağladığı kredi imkanları ile nakit ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynayan Finansbank sizinde vazgeçilmez bankalarınızdan biri olabilir.