Anasayfa / Krediler / Finansbank KOBİ Para Cepte

Finansbank KOBİ Para Cepte

Bir KOBİ olma niteliği taşıyorsanız ve özellikle yakın zaman içerisinde nakit ihtiyacınız bulunuyorsa Finansbank’ın sağlamış olduğu krediler ile finansal kaynak sağlayabileceğinizi söylemek mümkün. Bankalar müşteri yelpazelerini genişletmek için kampanyalar düzenlemekte ve kredi olanaklarını çok daha uygun hale getirmektedir. Rekabetin son derece fazla olduğunu söyleyebileceğimiz bu sektör içinde KOBİ’lere destek sağlayan bankalar çok büyük önem taşıyor. QNB Finansbank ise, KOBİ’lerin hak ettiği değeri görebilmeleri için 50.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlamaktadır. Bu sayede kısa sürede büyüme ve cirosunu artıma imkanı bulan KOBİ’ler için bu durumun oldukça avantajlı olduğunu söylemek de mümkün.

KOBİ Para Cepte Kredisi Nedir?

QNB Finansbank’ın sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile KOBİ’ler için bu krediyi elde etmenin oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası’nı yazıp Finansbank’ın kredi başvuru hattı olarak bilinmekte olan 7646’ya mesaj gönderebilir ve başvurunuzun sistem tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru, siz mesajınızı gönderir göndermez bankanın veri havuzuna gönderilmektedir. Sonrasında ise bankanın kredi uygunluk derecelerine göre değerlendirilen başvurunuz, banka tarafından uygun görülürse, cep telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. Bu kampanyayı bu kadar cazip hale getiren ise hiç kuşkusuz düşük faiz oranlarıdır.

Kredi talebinde bulunurken 50.000 TL’ye kadar çıkabilmeniz mümkündür. Cep telefonunuza gelen ön onay mesajı olumlu yönde ise yapmanız gereken tek şey bankanın herhangi bir şubesine giderek kredinizi almak için diğer adımları atmak olacaktır. Yıl içerisinde pek çok kişi Finansbank’ın Kobi Para Cepte Kredisi’ni kullanmaktadır. Bu sebepten ötürü kredinin oldukça talibi olduğundan bahsedebiliriz. Siz de Finansbank’ın KOBİ Para Cepte kredisinden yararlanabilir ve gereksinim duyduğunuz maddi kaynağı bu yolla temin edebilirsiniz.

Finansbank Rotatif Kredi gibi Finansbank’ın sunduğu hizmetleri incelemek için sitemizdeki diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. Saygın bankalardan birisi olan Finansbank aracılığı ile sizde kredi kullanabilir ve işinizin devamını sağlayabilirsiniz.