Anasayfa / Krediler / Finansbank KOBİNakit Hesap

Finansbank KOBİNakit Hesap

Hesabınızda para kalmadığı zamanlarda Finansbank KOBİNakit Hesap sizlerin imdadına yetişiyor. Hesabınızda para bulunmadığında bile ödemelerinizi Finansbank KOBİNakit Hesap sayesinde gerçekleştirebilirsiniz Finansbank KOBİNakit Hesabı nakit para ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kredili banka hesabıdır.

Finansbank KOBİNakit Hesap Özellikleri Nelerdir?

Finansbank KOBİNakit Hesap ile vergi, fatura, SGK, çek, kredi ve kredi kartı borcu ve buna benzer bütün ödemelerinizi hesabınızda hiç para olmasa dahi yapabilirsiniz. Finansbank KOBİNakit Hesap ile ödemeleriniz asla aksamaz ve gecikmez. Finansbank KOBİNakit Hesaba bütün Finansbank şubelerinden, tüm Finansbank ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden ne zaman isterseniz ulaşabilir ve bütün işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank KOBİNakit Hesabınız ile nakit para çekimi yapabilir ya da uygun komisyon oranlarına da göz atarak dilerseniz aylara bölerek taksitler halinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank KOBİNakit Hesap başvurusu için bulunduğunuz yerde bulunan bir Finansbank şubesine gidebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

Finansbank KOBİNakit Hesabınızı kullanarak vadesiz para hesabınıza belirli bir miktar para yatırmanızın ardından aktarmış olduğunuz miktar otomatik olarak hesaplanmakta ve sistemden düşmektedir. Finansbank KOBİNakit Hesabınıza sadece hesabınızı kullanmış olduğunuz gün ve kredi tutarı kadar faiz işlemektedir. Finansbank KOBİNakit Hesabınıza ait bütün bilgilerin ayrıntılı bir şekilde yer aldığı ekstreniz ise ay sonunda belirtmiş olduğunuz adrese iletilmektedir.

Finansbank’ın sunduğu üst düzey hizmet ve imkanlardan yararlanmak için sizde hemen şimdi harekete geçebilir ve Finansbank şubelerine giderek istediğiniz her konu hakkında detaylı bilgiler edinmeye başlayabilirsiniz.

Finansbank Dinamik Krediden Finansbank Cosme Kredisine kadar çok sayıda kredi imkanı Finansbank’ta sizleri bekliyor.