Anasayfa / Kredi Kartı / Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Finansbank ülkemizin en genç ve dinamik bankaları arasında yer alıyor. Müşterilerine sunmuş olduğu yenilikçi hizmet anlayışı ile memnuniyet yaratan Finansbank, banka şubeleri ve diğer tüm bankacılık kanalları ile haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye devam ediyor. Eğer Finansbank kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyorsanız ya da başvuru yaptıysanız yazımızın devamını okuyarak kredi kartı başvurusunun sonucunu nasıl öğrenebileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmenin Yolları

Banka şubelerinden ve şube dışı bankacılık kanallarından istenilen gün ve saatte işlem yapılmasına olanak sağladığı için en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer alan Finansbank kredi kartını almak için sizde başvuruda bulunduysanız başvuru sonucunuzu öğrenmenin en kolay yollarından biri internet bankacılığını kullanmak. Sitede bulunan Kart Başvuru Sorgulama sayfasına giriş yaparak adınızı, soyadınızı, T.C. kimlik numaranızı ve Finansbank kredi kartı başvurusu yaptığınız esnada bildirdiğiniz cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra güvenlik kodunu girerek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanarak Finansbank kredi kartınızın aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi edinmeniz de mümkün.

Evinizin rahat ve konforlu ortamından ayrılmadan Finansbank kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Finansbank’a ait 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri danışmanı ile yapacağınız görüşme ile Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz gibi pek çok başka bankacılık işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank’ın sadece kredi kartlarına özel bir internet şubesi de bulunuyor. Kart İşlemlerim sayfasına giriş yaparak hem Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilir hem de limit güncelleme, kart bilgileri ya da ekstre gözlem gibi birçok başka işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu yaptığınız Finansbank şubesine giderek banka personeli ile görüşebilir ve kredi kartı başvurunuzun olumlu olup olmadığına dair istediğiniz bilgilere kolayla ulaşabilirsiniz.