Anasayfa / Krediler / Finansbank Rotatif Kredi

Finansbank Rotatif Kredi

Finansbank Rotatif Kredi, avans niteliğinde bir kredi türüdür ve borçlu cari açık yöntemi ile çalışır. Finansbank Rotatif Kredisinde sizin için belirlenen limit ve vade sınırları içinde kalmak şartıyla, maddi ve/veya imza karşılığında, kredibiliteniz ve ihtiyacınız olan tutar karşılığında nakit ihtiyacınızı karşılar. Finansbank Rotatif Kredi sizlerin zor zamanlarında ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılaması için düşünülmüş. Paraya ihtiyacınız olan zamanlarda bu kredi sizi fazlası ile rahatlatabilir. Finansbank Rotatif Kredisinin müşterilerin menfaatini sağlayan birçok özelliği vardır. Bunlardan biri de Finansbank Rotatif Kredisini dilediğiniz zaman kısmen ya da tamamı ile kapatabilmenizdir.

Finansbank Rotatif Kredileri çok kısa bir süre içinde ihtiyacınız olan nakit parayı size sağladığı için çok avantajlıdır. Nerede olursanız olun ne zaman gereksiniminiz olsa kısa sürede ve kolay bir şekilde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için her zaman Finansbank Rotatif Kredisinden istifade edebilirsiniz.

Finansbank Rotatif Kredilerin Genel Özellikleri Nelerdir?

Finansbank Rotatif Kredisine ilişkin faiz tahakkuku ayda bir defa olmak üzere yapılır. Onun dışında bu tahakkuk her faiz kapama işlemi sırasında gerçekleştirilir. Finansbank Rotatif Kredisi almak için belirli vasıflara sahip olmak ve belirli özellikleri taşımak zorundasınız. Finansbank Rotatif Kredisi alma hakkı kazanmak istiyorsanız firmanızın itibarının iyi olduğuna dikkat edin. Bunun yanında kredi değerliliği ve kefil gibi alternatif yöntemler aracılığı ile de kredi alarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Finansbank Rotatif Kredisi en fazla 1 yıllık bir vade süresine sahiptir. Finansbank Rotatif Kredisinin kullanılabildiği durumlar vardır. Bunlar: Tahvil benzeri menkul değerler, gayrimenkul ipoteği ya da hisse senedi, vadeli mevduat, sent ya da çek. Bu gibi değerler karşılığında Finansbank Rotatif Kredisi alma hakkını kazanabilir ve sıcak para akışından nasiplenebilirsiniz. Bulunan teminatların nakde çevrilmesi ya da nakit para ile yapılacak ödemelerin krediyi kısmen ya da tamamı ile kapatabilme özelliği vardır. Ayrıca bu sayede firmanıza ait giderleri en aza indirgeyerek masraflarından kısarak tasarruf da sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem elinize sıcak para geçmesini sağlayabilir hem de ekonomik olarak daha sağlam kalmayı başarabilirsiniz.

Finansbank KOBİ’lere İnternetten Kredi gibi çeşitli kredi olanaklarını mercek altına almak için sitemizde bulunan diğer yazılarımızı da incelemek isteyebilirsiniz.