Anasayfa / Krediler / Finansbank Yatırım Kredileri

Finansbank Yatırım Kredileri

Finansbank Yatırım Kredisi sayesinde ekipman, materyal, makine, demirbaş ve benzeri orta ya da uzun vadeye sahip yatırımlarınız için Türk Lirası veya dövize endeksli kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca aldığınız Finansbank Yatırım Kredinizin geri ödemesini ise 60 aya kadar varan vadeler ile ve firmanızın sahip olduğu nakit akışına göre ödeyebilirsiniz. Finansbank Yatırım Kredisi aracılığı ile ne zaman ve nerede olursanız olun nakit para ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu kredi ile işletmelerinizin anlık gereksinimlerini karşılayabilir ya da işletmenizi daha da büyüterek kar marjınızı artırabileceksiniz. Finansbank Yatırım Kredileri esnek ödeme planı ile geri ödeme konusunda da müşterilerini zorlamıyor.

Finansbank Yatırım Kredileri Özellikleri Nelerdir?

Avrupa kıtasında hizmet veren çeşitli bankalar ile anlaşan Finansbank vardığı anlaşma sonucunda uygun vade süreleri ve uygun faiz oranları ile KOBİ’leri destekleyen bu kredi uygulamasını hayata sokmuştur. İşletme sahipleri artık yatırımlarını Finansbank’ın kendilerine sunduğu bu kredi ile finanse edebilir ve acil para ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İşletmeniz için finansal kaynağa gereksinim duyduğunuzda sizde Finansbank Yatırım Kredisinden istifade edebilirsiniz.

Döviz endeksli çalışma sistemine sahip Finansbank Yatırım Kredileri asla sizleri yarı yolda bırakmaz. Finansbank Yatırım Kredisine başvuru gerçekleştirmek isterseniz bunun için Finansbank şubelerine gidebilir ya da Finansbank resmi sitesinden ön başvuru yapabilirsiniz. Para cinsi olarak Euro, dolar ve Türk Lirası kullanılmaktadır. 3, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 ve 48 ay vade farkı ile kredinizi geri ödeyebilirsiniz.