Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Garanti Bankası Açılış Saati

Garanti Bankası Açılış Saati

Eğer bankalara gittiğinizde henüz açılmadıklarını görmekten ve kapının önünde açılmalarını beklemekten hoşlanmıyorsanız banka çalışma saatleri konusunda mutlaka bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Türkiye’de bulunan bankalar farklı açılış saatlerine göre çalışabilmektedirler. Bu nedenle hangi bankada işlem yapacaksanız o bankanın mesai saatlerine göre hareket etmeniz uygun olacaktır. Garanti Bankası müşterisi iseniz Garanti Bankası açılış saatini ve Garanti çalışma saatlerini öğrenerek işlemlerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Çalışma Saatleri

17 Şubat 2014 tarihinden bu yana Garanti çalışma saatleri hafta içi günlerde sabah 09.00 ila 17.00 olarak belirlenmiş durumdadır. Öğle paydosu ise tüm diğer bankalarda olduğu gibi 12.30 ila 13.30 saatleri arasında 1 saat olarak gerçekleştirilmektedir. Fakat Garanti Bankası’nın tüm şubeleri için bu mesai saatleri geçerli değildir. Müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak isteyen Garanti Bankası bazı yerlerde bulunan şubelerini öğle paydoslarında ve akşam geç saatlere kadar açık bırakabilmektedir. Bu nedenle işlem yapacağınız şubenin tam mesai saatlerini öğrenmek için Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapmalı ve “Garanti Hakkında” menüsünde mevcut olan “Şube ve Paramatikler” sekmesinden sorgulama işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Sizde birçok Garanti Bankası müşterisi gibi Cumartesi Garanti Bankası açık mı sorusunun cevabını arıyor olabilirsiniz. Bu sorunuzun yanıtı ise yine bazı şubelerin açık olduğu yönünde olacaktır. Hangi şubelerin açık olduğunu öğrenmek için Cumartesi Garanti Bankası Açık Mı başlıklı yazımızda bulunan tabloyu inceleyebilirsiniz.

Elbette Garanti çalışma saatleri dışında da işlem yapabileceğiniz çeşitli kanallar bulunmaktadır. Ancak bu kanalları sadece şubeye gitmenizin gerekli olmadığı durumlarda kullanabileceğinizi unutmayın. En çok tercih edilen Garanti Bankası bankacılık kanalları arasında internet bankacılığı ile telefon bankacılığı yer almaktadır. Bunların yanı sıra tüm Garanti Bankası ATM’lerinden de çok sayıda işlemi haftanın her günü 24 saat boyunca yapabilmek mümkün olmaktadır.

Sadece Garanti Bankası açılış saatini değil diğer bankaların da çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorisinden ihtiyacınız olan bilgilere erişebilirsiniz.