Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage

Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage

Garanti Bankası kredi ürünlerinin arasında en çok ilgi çekenlerden arasında hiç şüphesiz konut kredisi ürünleri yer alıyor. En güncel Garanti Bankası konut kredisi ürünlerinden biri ise Artan Taksitli Mortgage. Bu konut kredisi ürünü kredi taksit ödemelerine düşük tutarlardan başlayıp, her sene belli oranlarda artırmak isteyenlere hitap ediyor. Eğer sizde başlangıçta taksitlerinizi daha düşük tutarlarda ödemek ve ilerleyen aylarda kademeli olarak artırmak istiyorsanız Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage tam size göre.

Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage Özellikleri

Artan Taksitli Mortgage TL cinsinden kullanılabilen ve maksimum vadesi 240 ay olan bir Garanti Bankası kredi ürünüdür. Kredi kullandırım anında geçerli olan Sabit Faizli Mortgage faiz oranı uygulanmaktadır. Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage kullanıldığında erken ödeme yapılırsa erken ödenen anapara tutarının %2’si kadar erken ödeme ücreti alınmaktadır. Bu kredi sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişilere tahsis edilmektedir. Kredi tahsis edilirken satın alınan evin ipoteği ile yetinilmekle birlikte banka şubeleri gerekli gördükleri takdirde kefil de talep edebilmektedir. Satın alınacak konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’i oranında kredi tahsisi gerçekleştirilmektedir.

Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage Gerekli Belgeler

Garanti Bankası Artan Taksitli Mortgage için gerekli belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve gelir belgesi (serbest çalışanlar için vergi levası ile son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu). Size en yakın Garanti Bankası şubesine gerekli belgelerle birlikte giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası konut kredisi ürünlerinin yanı sıra gerek Garanti Bankası gerekse de diğer bankaların sunmuş olduğu hizmet ve ürünler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizde yer alan kategorileri inceleyebilir ya da arama motorunu kullanarak kolay bir şekilde istediğiniz konulara ulaşabilirsiniz.