Anasayfa / EFT / Garanti Bankası EFT Saatleri

Garanti Bankası EFT Saatleri

Türkiye’nin önde gelen ve tanınan bankalarından biri olan Garanti Bankası bankacılık sektöründeki hizmetleri ile müşteri portföyünü gün be gün genişletmektedir. Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile beğeni toplayan Garanti Bankası EFT konusunda da öne çıkan bankalardandır. Garanti Bankası müşterisi iseniz sizde para transferi yapmanız gerektiğinde EFT işleminden yararlanabilir ve sorunsuz bir şekilde para gönderimi yapmanın rahatlığını hissedebilirsiniz.

Garanti Bankası EFT Saati

Garanti Bankası müşterileri para transferi yapmak istediğinde bankanın belirlemiş olduğu EFT saatlerini dikkate almalıdır. Garanti Bankası EFT saatlerini bilmeniz halinde EFT işleminizi zamanında gerçekleştirme fırsatını da yakalamış olursunuz. Garanti Bankası EFT saatleri sabah 09.00 itibarıyla başlamakta ve akşam 17.15’e kadar devam etmektedir. Garanti Bankası EFT saatleri zaman dilimi içerisinde yapacağınız tüm EFT işlemleri anında onaylanacak ve para transferleriniz hızlı bir biçimde tamamlanacaktır. Garanti Bankası EFT işlemleri genellikle 5 dakika sürmektedir. Ancak aşırı yoğunluk varsa EFT işleminin süresi biraz uzayabilmektedir. EFT saatleri içerisinde işlemini yaptığınız halde çok uzun süre para transferiniz onaylanmamışsa sorunun kaynağını öğrenmek için Garanti Bankası EFT sorgulama işlemine başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası EFT Sorgulama İşlemi

Garanti Bankası EFT saatleri içinde para transferi yaptıysanız ama işleminiz onaylanmadıysa sizde Garanti Bankası EFT sorgulama hizmetine başvurabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilir ve orada konuyla alakalı bilgi edinebilirsiniz. Şubeye gitmek yerine 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 telefon numaralarını arayarak EFT işleminizin neden onaylanmadığını sorabilirsiniz. İrtibata geçtiğiniz kişi size EFT işleminizin neden olmadığı hakkında bilgi verecektir.