Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası Evini Gösterene Mortgage

Garanti Bankası Evini Gösterene Mortgage

Herhangi bir nakit ihtiyacınız için yüksek limitli, uzun vadeli ve uygun faizli bir kredi ürünü kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası Evini Gösterene Mortgage tam da size göre olabilir. Güncel Garanti Bankası konut kredisi ürünleri arasında yer alan Evini Gösterene Mortgage’dan faydalanabilmek için sahibi olduğunuz bir konutu teminat göstermeniz gerekmektedir.

Evini Gösterene Mortgage

Sahip olduğunuz ve ikamet ettiğiniz konutu teminat göstermeniz halinde sizde Garanti Evini Gösterene Mortgage’dan faydalanabilir ve çeşitli nakit gereksinimleriniz için yüksek limitli, uzun vade sürelerine ve uygun faiz oranlarına sahip bir krediden faydalanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Evini Gösterene Mortgage Özellikleri

Bu kredi TL cinsinden ve maksimum 48 ay vade ile kullanılabilen bir kredi türüdür. Teminat gösterilecek konutun başvuru sahibine ait olması gerekmektedir. Evini Gösterene Mortgage’ı sabit ve değişken faizli olarak kullanabilirsiniz. Krediyi kullanacağınız anda Garanti Bankası’nda geçerli olan güncel Evini Gösterene Mortgage faiz oranı uygulanacaktır. Eğer erken ödeme yaparsanız erken ödenen anapara tutarının %1’i kadar erken ödeme ücretini ödemeniz gerekmektedir. Teminat göstereceğiniz konutun ekspertiz değerinin %50’sine kadar ve maksimum 250.000 USD karşılığı kredi kullanmanız mümkündür. Garanti Bankası genel olarak kefil talep etmemekle birlikte banka şubeleri gerekli gördükleri hallerde kefil isteyebilmektedirler.

Evini Gösterene Mortgage Başvurusu

Evini Gösterene Mortgage’a başvuru yapmak için aşağıda yazılı belgeler ile birlikte size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne gitmeniz yeterlidir.

Gerekli Belgeler:

-Başvuru formu

-Nüfus cüzdanı aslı

-Ücretli çalışanlar için gelir belgeleri

-Serbest çalışanlar için vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu

-Alınacak konuta ait kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi veya kat irtifakı tapusu ve inşaat ruhsatının fotokopileri