Anasayfa / Krediler / Konut Kredisi / Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaç duydukları parayı tamamlayabilmesi için bankalar konut kredisi adı altında kredi imkanları sunmaktadır. Hayal ettiğiniz evi satın almak için para biriktirmeyi beklemek yerine sizde konut kredisi kullanmayı düşünebilirsiniz. En uygun konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası sunduğu imkanlarla müşterilerini cezbetmeyi başarıyor. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranlarının makul seviyelerde seyretmesi ev kredisi almak isteyenleri Garanti Bankasına yönlendirmektedir. Sizde konut kredisi başvurusu yapacaksanız Garanti Bankasının ev kredisini mercek altına alıp incelemek isteyebilirsiniz.

Garanti Bankası Ev Kredisi

Konut kredisi kullanmak için Garanti Bankasına başvurmayı düşünüyorsanız ilk olarak konu ile alakalı bilgi edinmek için Garanti Bankası şubelerine gidebilir ya da müşteri temsilcilerini arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Garanti Bankası konut kredisi faiz ve vade oranlarını inceledikten sonra size uygun gelmesi halinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası ev kredisi kullanarak kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz evi alma şansınız bulunmaktadır. Ev sahibi olmak ve kira ödeme derdinden kurtulmak istiyorsanız sizde seçeneklerinizi iyice değerlendirdikten sonra en iyi kararı vermeye çalışmalısınız.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Konut kredisi faiz oranları size makul geldiyse ve Garanti Bankası ev kredisini kullanmaya karar verdiyseniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası konut kredisi başvurusu 24 ila 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Bu süre sonunda kredi talebinizin onaylanıp onaylanmadığı SMS olarak size bildirilmektedir. Gelen SMS sonucuna göre Garanti Bankası ev kredisi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilirsiniz. SMS olumluysa ve sizde Garanti Bankası konut kredisi kullananlar arasına katılabilirsiniz.