Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Acil bir şekilde nakit ihtiyacınız doğduysa ve eşinizden dostunuzdan borç para aramak yerine ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorsanız sizde Garanti Bankası ihtiyaç kredisinden faydalanmayı seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. %1,16’dan başlayan faiz oranları ile 48 aya varan vade süreleriyle müşterilerine ihtiyaç kredisi sunan Garanti Bankası sizi de fazlasıyla memnun etmeyi başaracaktır. Garanti ihtiyaç kredisiyle ilgili daha detaylı bilgiler almak ve garanti bankası kredi hesaplama işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Garanti ihtiyaç kredisine başvurmak için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri Garanti İnternet Bankacılığı’nı kullanmaktadır. “Başvuru-Kredi-İhtiyaç Kredisi” adımlarını takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Cep Şubesi üzerinden de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi müracaatı yapmak mümkündür. “Bankacılık İşlemleri-Başvurular-Kredi Başvurusu” adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. 444 0 335 numaralı Alo Garanti’i arayarak Garanti ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası’nın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmakta kullanabileceğiniz başka bir yöntem. Bunların yanı sıra size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne giderek, ATM’leri kullanarak, SMS atarak ya da Facebook sayfası üzerinden de Garanti Bankası ihtiyaç kredisine müracaat edebilirsiniz.

Garanti ihtiyaç kredisi başvuru esnasında nüfus cüzdanınız ve gelir belgenize ihtiyacınız olacaktır. Başvuru sonucunuzu ise Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden, 3390’a “DURUM ve T.C. Kimlik Numarası” yazarak SMS göndererek ya da 444 0335 Tam Destek Hattı’nı arayarak öğrenmeniz mümkündür.

Garanti Kredi Hesap Makinesi

Garanti Bankası kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek son derece kolaydır. Bunun için Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra “Bireysel-Krediler-Bireysel İhtiyaç Kredisi-Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesap Makinesi” adımlarını sırasıyla takip etmelisiniz. Bu ekranda yer alan alanlara gerekli bilgileri yazarak çekeceğiniz kredinin vadesini ve aylık ödemelerinizin ne kadar olacağını görebilirsiniz. Ayrıca kredi tahsis ücreti, sigorta tutarı, toplam masraf, yıllık maliyet oranı ve faiz oranı gibi çeşitli bilgileri elde etmeniz de mümkün.