Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Garanti Bankası Mesai Saatleri

Garanti Bankası Mesai Saatleri

Birçoğumuz kredi başvurusu yapmak ya da hesap açtırmak gibi işlemlerimiz için banka şubelerini zaman zaman ziyaret etmekteyiz. Günümüzde her ne kadar internet bankacılığı yaygınlaşmış olsa da bazı işlemler için banka şubelerine gitmek gerekiyor. Şubeye gidildiğinde sıkıntı çekmemek içinse banka mesai saatleri hakkında bilgi sahibi olmak oldukça yararlıdır. Garanti Bankası müşterisi olduğunuzu düşünelim. Bu durumda Garanti Bankası çalışma saatleri içerisinde bankanızın şubelerini ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Garanti Bankası’nın mesai saatleri dışında açık olan şubeleri de bulunmaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi edinmek istiyorum diyorsanız yazımızın devamını kesinlikle okumalısınız.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası ülkemizde bulunan pek çok banka gibi çalışma saatlerini hafta içi günlerde 09.00 ila 17.00 olarak belirlemiştir. Garanti Bankası mesai saatleri sadece öğle paydosu için kesintiye uğramaktadır. Öğle paydosu için belirlenen saat aralığı ile 12.30 ila 13.30’dur. Ancak bu bahsettiğimiz çalışma saatleri Garanti Bankası’nın tüm şubeleri için geçerli değildir. Öğle paydosunda ve/veya hafta sonlarında da hizmet veren Garanti Bankası şubeleri bulunmaktadır. Bilhassa alışveriş merkezi ve havaalanları gibi yoğun noktalarda Garanti Bankası mesai saatleri farklılık gösterebilmektedir. Hangi şubelerin öğle paydoslarında hizmet verdiğini öğrenmek için Garanti Bankası’nın internet sitesinde bulunan “Garanti Hakkında” menüsünde yer alan “Şube ve Paramatikler” sekmesini tıklamanız ve şube bazında sorgu yapmanız yeterlidir. Ayrıca sizde pek çok Garanti Bankası müşterisi gibi hangi şubelerin hafta sonu da çalıştığını öğrenmek istiyorsanız Cumartesi Garanti Bankası Açık Mı başlıklı yazımızı okuyarak bu sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Garanti çalışma saatleri dışında da yapabileceğiniz bazı bankacılık işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemleri yerine getirmenin en kolay yolları arasında 444 0 333 numaralı Alo Garanti hattını aramak ve Garanti Bankası internet bankacılığına giriş yapmak yer almaktadır. Garanti Bankası ayrıca yaygın bir ATM ağına sahiptir. Bu ATM’ler aracılığı ile de haftanın 7 günü 24 saat boyunca işlemlerinizi yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Garanti çalışma saatleri ve çok daha fazlası için sitemizde bulunan kategori başlıklarını inceleyebilirsiniz. Arama motorumuzu kullanarak sitemizde bulunan binlerce yazı arasından eminiz ki sizde ihtiyacınız olan bilgilere kolaylıkla ulaşacaksınız.