Anasayfa / Krediler / Garanti Bankası Otomobil Kredisi

Garanti Bankası Otomobil Kredisi

Herkesin ortak hayalleri arasında araç sahibi olmakta yer almaktadır. Kendi arabasını satın alma arzusu taşıyan ve bunun gerçekleşmesi için para biriktirmeye çalışanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Ancak günümüz koşullarında artık para biriktirmek için beklemek yerine araç kredisi kullanılıp eksik kalan maddi kısım tamamlanabilmektedir. Araç almak isteyenler ve yeterli birikimleri bulunmayanlar için nakit sorununu Garanti Bankası sunduğu araç kredisi ile çözmektedir. Taşıt kredisinde 100.000 Türk Lirası’na kadar kredi imkanı sağlayan Garanti Bankası uygun vade ve faiz oranları ile de dikkat çekiyor. Garanti Bankası’nın taşıt kredisinden istifade etmek isteyenler bankanın talep ettiği kriterleri yerine getirerek bu amaçlarına rahatlıkla ulaşabilmektedirler. 48 aya kadar vade imkanı ve aylık % 1,44 faiz oranı ile sizde rüyalarınızı süsleyen arabaya sahip olabilirsiniz.

Kredi Masraf Ücreti Binde Beş

Garanti Bankası taşıt kredisi imkanından faydalanmak isteyenlerin sadece bir kereye mahsus olmak üzere dosya masrafı ödemesi gerekmektedir. Alınan bu ücretin oranı ise kullanılan taşıt kredisi miktarının binde beşi kadardır. Örneğin çekilen 100.000 Türk Lirası taşıt kredisinde dosya masrafı olarak çekilen tutarın binde beşi kadar yani 500 Türk Lirası bankaya ödemek gerekmektedir. 48 ay vadede geri ödemek üzere 100.000 Türk Lirası kredi çekildiğinde KASKO primi, hayat sigortası poliçe primi, kredi tahsis ücreti ve taşıt rehin ücreti olmak üzere toplam olarak 2.800 Türk Lirası ek gider ödemesi yapılmaktadır.
Garanti bankasından 100.000 Türk Lirası taşıt kredisi çekenler ise 48 ay boyunca bankaya aylık 3.100 Türk Lirası kredi taksit ödemesi gerçekleştirmelidir.. Garanti Bankası taşıt kredisi kullananların kredi borçları sona erdiğinde bankaya ödedikleri toplam miktar ise 148.000 Türk Lirası olacaktır.

Garanti Bankası müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Otomobil almayı planlayanlar Garanti Bankası’nın sağladığı taşıt kredisi hizmetini mercek altına alması yerinde bir adım olacaktır.