Anasayfa / Krediler / Garanti Kredi Başvurusu

Garanti Kredi Başvurusu

Sunduğu tüm hizmetler gibi Garanti Bankası kredi ürünleriyle de müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır. Kredi ürünlerini düşük faiz ve uzun vadelerle tahsis eden Garanti Bankası kredi çeşitleriyle de göz doldurmaktadır. Sizde Garanti kredi başvurusu yapmayı düşünüyor ve detaylı bilgi edinmek istiyorsanız öncelikle Garanti Bankası kredi türleri hakkında kısa bir bilgi verelim.

Garanti Bankası Kredi Çeşitleri

Garanti kredi denildiğinde akla ilk önce bireysel krediler gelmektedir. Garanti Bankası’nın bireysel kredi ürünlerini üç temel başlık altında inceleyebiliriz.

1-Bireysel İhtiyaç Kredisi

Garanti kredi çeşitleri arasında en çok rağbet gören kredilerden olan bireysel ihtiyaç kredisinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en güncel olanlar Bahar Kredisi, Dijital Kredi, Emeklilere Özel Kredi, İlk Kredim ve Eğitim Kredisi’dir. Garanti Bankası kredi türlerinde zaman zaman yenilikler yapabildiğinden Garanti Bankası kredi başvurusu yapmadan önce en güncel kampanyalara göz atmanızda yarar bulunmaktadır.

2-Taşıt Kredisi

Hayalindeki aracı satın almak isteyenlerin en çok başvurduğu Garanti kredi türü olan taşıt kredisi 48 aya varan vadelerle ve düşük faiz oranlarıyla tüketicilerin dikkatini çekmektedir.

3-Konut Kredisi

Garanti Bankası konut kredileri farklı ihtiyaçlara hitap eden özellikler taşımaktadır. Garanti konut kredilerini Azalan Taksitli Mortgage, Sabit Faizli Konut Kredisi, Ara Ödemeli Mortgage, Özel Ödemeli Mortgage, Artan Taksitli Mortgage, Değişken Faizli Mortgage, Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage ve Evini Gösterene Mortgage olarak sıralayabiliriz.

Garanti Kredi Başvurusu

Garanti Bankası müşterisi iseniz Garanti kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz birçok bankacılık kanalı bulunmaktadır. Dilerseniz Garanti kredi başvurusunu Garanti İnternet, Garanti Cep ve Garanti Bankası Facebook sayfası üzerinden yapabileceğiniz gibi Alo Garanti telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Ayrıca ATM’lerden faydalanmanız ve SMS yoluyla da başvuru yapmanız mümkündür. Garanti Bankası müşterileri arasında yer almıyorsanız Garanti Bankası şubelerini ziyaret etmeniz ve internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız şarttır.

Diğer tüm bankaların kredi çeşitleri hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız sitemizde bulunan “Krediler” kategorimize mutlaka göz atmalısınız.