Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Garanti Kredi Hesaplama

Garanti Kredi Hesaplama

Günümüzde pek çok insan taşıt almak, çocuklarının eğitim ya da düğün masraflarını karşılamak gibi farklı amaçlarla bankalara kredi başvurusunda bulunabilmektedir. En çok tercih edilen kredi ürünlerinin başında ise ihtiyaç kredileri gelmektedir. Garanti Bankası ülkemizin öne gelen bankalarından biri olarak müşterilerine çeşitli ihtiyaçlara hitap eden kredi ürünleri sunmaktadır. Sizde Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız ancak alacağınız kredinin ne kadar ödemesi olacağını da öğrenmek istiyorsanız Garanti Bankası kredi hesaplama yöntemini kullanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı:

Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Garanti kredi hesaplaması yapmak için Garanti Bankası’nın internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sitede bulunan Garanti kredi hesap makinesi istediğiniz bilgileri almanız için yeterli olacaktır. Sitede bulunan “Bireysel-Krediler-Bireysel İhtiyaç Kredisi-Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesap Makinesi” sekmelerini sırasıyla tıklayarak Garanti kredi hesap makinesine ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada dilerseniz çekmek istediğiniz kredi tutarını ya da aylık ödemek istediğiniz kredi tutarını yazarak hesaplama yapabilirsiniz. Bu sayede toplamda geri ödeyeceğiniz miktarı, ne kadar kredi tahsis ücreti kesileceğini, sigorta tutarını, yıllık maliyet ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet bankacılığı üzerinden yapmayı düşünüyorsanız ve maaş ödemelerinizi Garanti Bankası’ndan almıyorsanız bu kanalı kullanarak yapacağınız başvurularda maksimum limitin 25.000 TL olduğunu bilmenizde fayda var. Daha fazla tutarlı ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız Garanti Bankası şubelerinden birine gitmeniz gerekiyor. İhtiyaç kredisi başvurunuzu Garanti Bankası’nın internet sitesine girerek “Başvuru-Kredi-İhtiyaç Kredisi” menülerini kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep Şubesi sayesinde de ihtiyaç kredisi müracaatı yapılabilmektedir. Kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise 444 0 335 numaralı Alo Garanti telefon bankacılığını kullanmak olacaktır. Garanti Bankası’nın Facebook sayfasından ya da Garanti Bankası ATM’lerinden de başvuru yapabileceğiniz gibi SMS göndererek de başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Garanti kredi hesaplama ve Garanti Bankası ihtiyaç kredisine başvurma yolları üzerine sizi yeterince aydınlatabildiğimizi umuyoruz. Finansal konularda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sitemizde bulunan makalelerden edinebilirsiniz.