Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Halk Bankası Çalışma Saatleri

Halk Bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde bulunan bankalar müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için var güçleriyle çalışmalarını sürdürmektedirler. Halkbank da yaygın şube ağı ve hatırı sayılır çalışan sayısıyla müşterilerini fazlasıyla memnun etmeyi başaran bir banka olarak göze çarpmaktadır. Halkbank müşterilerine hem şubeleri hem de internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kanalları ile de hizmet vermektedir. Ayrıca yurt genelinde bulunan Halkbank ATM’lerinden de pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Halkbank müşterisi iseniz Halk Bankası çalışma saatleri hakkında bilgi edinerek işlemlerinizi vakit kaybetmeksizin yapabilmenin keyfine varabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

Mesai saatleri bankalara göre farklılık gösterebilmektedir. Halkbank mesai saatleri ise sabah 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 olarak belirlenmiş durumdadır. 12.30 ile 13.30 arasında ise çalışanlar için 1 saatlik öğle molası verilmekte ve bu esnada bankacılık işlemleri yapılmamaktadır. Öğle paydosu esnasında ya da hafta sonlarında çalışmayı sürdüren bazı banka şubeleri var ise de Halkbank’ın herhangi bir şubesi bu sürüler zarfında açık değildir. Halk Bankası çalışma saatleri sadece hafta için günleri kapsamaktadır.

Eğer yapacağınız işlemin mutlaka banka şubesinden yapılması gerekmiyorsa Halkbank çalışma saatleri dışında yararlanabileceğiniz başka bankacılık kanalları da bulunmaktadır. Bunlardan biri 0850 222 0 400 ve 444 0 400 numaralı telefonları arayarak kullanabileceğiniz Halkbank Dialog’dur. Halkbank Dialog sayesinde müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek birçok işlemi hayata geçirmek mümkündür. Bunun dışında internet bankacılığından da yararlanabilirsiniz. Bu kanalları kullanarak haftanın 7 günü 24 saat süresince havale yapabilirsiniz. EFT işlemleri için belirlenen saatler ise 08.00 ve 16.30’dur. Halkbank internet sitesini ziyaret ederek hangi işlemleri hangi zaman aralıklarında yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Halkbank mesai saatleri ve diğer tüm banka mesai saatlerini öğrenmek için sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sitemizde finansal konularla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.