Anasayfa / Bankalar / Halk Bankası Kredi Kampanyaları

Halk Bankası Kredi Kampanyaları

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Halk Bankası kredi kampanyaları ile göz doldurmaya devam etmektedir. Her ihtiyaca hitap eden Halk Bankası kredi kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiler edinmek için yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Halkbank VEFA Kredisi

Şehit yakınları ile malul/muharip gazilere yönelik olarak verilen bir kredi olan Halkbank VEFA kredisi üçe ayrılmaktadır: VEFA ihtiyaç kredisi, VEFA taşıt kredisi ve VEFA konut kredisi. Bu kredi ürünlerinden sadece şahadet belgesi olan şehit yakınları ile muharip gazi ve malul gazi belgesi olan gaziler faydalanabilmektedir.

48 ay vadeli 50.000 TL Halkbank VEFA ihtiyaç kredisi çekildiğinde aylık faiz oranı %1,07, yıllık maliyet oranı %16,5441 ve aylık taksit tutarı ise 1.401,90 TL olmaktadır. Halkbank VEFA kredisi için tahsis ücreti alınmamaktadır.

48 ay vadeli 50.000 TL Halkbank VEFA taşıt kredisi çekildiğinde ise aylık faiz oranı 1,02 olurken yıllık maliyet oranı ise %15,7183’dür. Ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 1.383,64 TL olmaktadır.

120 ay vadeli 100.000 TL Halkbank VEFA konut kredisi çekilmesi halinde aylık faiz oranı %0,89, yıllık maliyet oranı %11,4349 ve aylık taksit tutarı ise 1.359,45 TL’dir. Ekspertiz ücreti olarak 650 TL ve ipotek tesis ücreti olarak 155,76 TL tahsil edilmektedir.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Halk Bankası konut kredisi denildiğinde öne çıkmayı başaran kredilerden olan hesaplı evim kredisi ile Halkbank müşterilerine bütçelerine en uygun vade ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma şansı sunmaktadır. Hesaplı evim konut kredisi ile ödemelerinizi aylık eşit taksitlerle yapabileceğiniz gibi kendi belirleyeceğiniz tutarla yapmanız da mümkün olabilmektedir. Ayrıca ilk taksit 3 ay ertelenebilmektedir. Hesaplı evim konut kredisini hayat sigortasız ve tahsis ücretsiz olarak alma fırsatınız da bulunmaktadır.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Halkbank taşıt kredisi kampanyaları arasında yer alan yeşil ışık taşıt kredisi hem sıfır km hem de ikinci el taşıtlar için kullandırılabilen bir kredi türüdür. Sıfır km taşıtlar için %1,09 faiz oranı uygulanırken ikinci el taşıtlar içinse bu oran %1,10 olarak belirlenmiştir. İkinci el taşıtlarda yeşil ışık taşıt kredisinin kullanılabilmesin aracın beş yaşından büyük olmaması gerekmektedir.

Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Nakit sorunlarınızı çözmek için Halkbank ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız Bordro24 ihtiyaç kredisi tam da size göre olabilir. Maaş ödemelerini Halk Bankası’ndan alan kişilere özel olan bu krediyi dilerseniz tahsis ücreti olmaksınız alabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleriyle Halkbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Bordro24 ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Kamu çalışanlarına yönelik olarak hazırlanan bir Halkbank ihtiyaç kredisi ürünü olan kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi ile uygun faizli ve dilerseniz de masrafsız bir şekilde ihtiyaç kredisi çekme şansı yakalayabilirsiniz.

Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Özel sektörde çalışıyorsanız ve acil bir şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyacınızı uygun faizli bir kredi ile gidermek istiyorsanız Halk Bankası’nın özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi isimli kredi ürününden faydalanabilirsiniz. Bu krediyi kredi tahsis ücreti ödemeden çekme şansınız bulunmaktadır.

Dost Kredi

Ev satın almak için başka bankalardan konut kredisi çektiyseniz Halkbank kredi kampanyaları arasında yer alan dost konut kredisi ise kredinizi Halkbank’a transfer edebilir ve esnek ödeme seçenekleri ile uygun faiz oranları sayesinde çok daha rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank dost konut kredisi kredi tahsis ücreti alınmayan bir kredi çeşidi olarak dikkat çekmektedir.

Kentsel Dönüşüm Kredisi

Halkbank kredi seçeneklerinden biri de afet riski altında bulunan evlere tahsis edilen kentsel dönüşüm kredisidir. Çok daha güvenli bir konutta hayatınızı sürdürmek istiyorsanız sizde tahsis komisyonu talep edilmeyen kentsel dönüşüm kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredide %0,33 devlet desteği bulunmaktadır.

2/B Peşin Satış Kredisi

2/B bir arazi üzerinde hak sahibi iseniz ve bu araziyi Halk Bankası kredilerinden yararlanarak satın almak istiyorsanız 2/B peşin satış kredisi tam size göre. Bu kredi sayesinde %20 ilave peşin ödeme indiriminden yararlanmanız ve arazinizi rayiç bedeli üstünden %60’a varan oranlarda satın almanız mümkün olmaktadır. 120 aya kadar vade şansı sunan 2/B peşin satış kredisi ile dilerseniz aylık eşit taksitli, dilerseniz ara ödemeli, artan ya da azalan taksitli ödeme planlarından faydalanarak veya 6 aya varan ödemesiz dönem seçenekleri ile rahat bir şekilde taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Ayrıca arazinizin taksitli satışlarda peşinat bedelini ödemek istiyorsanız 2/B peşinat kredisi ürününden de faydalanmanız mümkündür.

Emekli Mini Kredi

Hiç şüphe yok ki Halkbank kredi ürünleri arasında emeklilere hitap eden emekli mini kredi paketi pek çok tüketicinin dikkatini çekmektedir. Düşük faiz oranı ile kolay bir şekilde geri ödenebilecek bir kredi ürünü olan emekli mini krediye başvuru yapmak için “MINI, TC Kimlik no, gelir bilgisi, talep edilen tutar” yazıp 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Mini Emekli İhtiyaç Kredisi

Emeklilere hitap eden bir başka Halk Bankası ihtiyaç kredisi ise mini emekli ihtiyaç kredisidir. Mutlu emekli ihtiyaç kredisinden isterseniz tahsis ücreti olmaksızın faydalanabilir ve bütçenizi zorlamayacak taksitlerle kredinizi kolay bir şekilde geri ödeyebilirsiniz.

Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası kredi kampanyalarından biri de sağlık sektörü çalışanlarına yönelik olarak verilen Tıp Bayramı ihtiyaç kredisidir. Sağlık sektörü çalışanı iseniz dilerseniz düşük faizlerle ve kredi tahsis ücreti ödemeksiniz bu krediden faydalanabilirsiniz.

Kredi 155 İhtiyaç Kredisi

Emniyet mensupları için özel olarak tahsis edilen bir Halkbank ihtiyaç kredisi ürünü olan Kredi 155 ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ile dikkat çekmektedir. Son derece avantajlı olan bu krediden faydalanmak için bir an önce size en yakın Halkbank şubesine müracaat edebilirsiniz.

Halkbank Kredi Hesaplama Aracı

Çekmeyi düşündüğünüz kredi için ne kadar aylık taksit ödeyeceğinizi ya da toplam geri ödemenizin ne kadar olacağını öğrenmek istiyorsanız sizde Halkbank kredi hesaplama aracından faydalanabilirsiniz. Kredi tipinizi ve vade süresini seçtikten sonra talep ettiğiniz tutarı yazmanız ve “Hesapla” butonuna basmanız halinde bu tutarları öğrenebileceğiniz gibi faiz oranı ve kredi tahsis ücreti gibi bilgilere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Halkbank Bireysel Kredi Başvuruları İçin Gerekli Belgeler

Halk Bankası bireysel kredi başvurularında istenilen genel belgeler şunlardır: üzerinde TC kimlik numarası yazılı olan nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport; gelir belgesi, faiz geliri varsa hesap cüzdanı, kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi. Taşıt kredisi kullanılacak ise bu belgelere ek olarak satın alınacak araca ait olan proforma fatura veya araç ikinci el ise araç ruhsatı ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik belgesi gerekmektedir. Konut kredilerinde ise yine genel belgelere ek olarak satın alınacak olan konuta ait kat mülkiyetli tapu, bu tapunun olmaması halinde ise kat irtifaklı tapu ile birlikte yapı kullanım izin belgesi, eğer yapı kullanım izin belgesi bulunmuyorsa son 5 yıla ait yapı ruhsatı ve imar durum belgesi talep edilmektedir. Gereken belgelerle birlikte başvurunuzu yapmanız halinde en kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak tarafınıza bilgi verilecektir.