Anasayfa / Bankalar / Halkbank Kredili Mevduat Hesabı

Halkbank Kredili Mevduat Hesabı

Acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde çözüm üretmek istiyorsanız sizde Halkbank Kredili Mevduat Hesabı’ndan faydalanabilirsiniz. Halkbank Kredili Mevduat Hesabı’yla ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halkbank Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda para olmasa bile limitiniz çerçevesinde Halkbank şubelerinden ve Bank24’lerden para çekebilir, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabilir ya da havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredili Mevduat Hesabı’nız sayesinde su, elektrik ve telefon faturaları ile kredi taksiti ve kira gibi ödeme talimatlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Eğer düzenli ödeme talimatı verdiğiniz hesabınızda yeterince limit yoksa yine de ödemeleriniz gecikmeyecek ve zamanında yapılacaktır. Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı sahipleri her 100 TL’lik maaş avansı kullandıklarında aylık %1,84 faiz oranı ile her şey dahil yalnızca 2,21 TL ödemektedirler.

Kredili Mevduat Hesabı’nızın tanımlı olduğu vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılacaktır. Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanacak ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılacaktır. Limit kullanımlarınız için masraf/ komisyon alınmamaktadır.

Halkbank Kredili Mevduat Hesabı’na Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kredili Mevduat Hesabına başvuru yapmak için birkaç yöntem bulunmaktadır. Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı’na SMS ile başvuru yapmak için aralarında boşluk bırakıp “ACIKHESAP, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Limit” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Örnek SMS Metni: ACIKHESAP 12345678910 3000 1500

Bunun yanı sıra dilerseniz tüm Halkbank şubelerinden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden ya da Halkbank Dialog aracılığıyla Kredili Mevduat Hesabı başvurusu yapabilirsiniz.