Anasayfa / Krediler / Hayvancılık Kredisi Finansbank

Hayvancılık Kredisi Finansbank

Büyükbaş hayvancılık ile uğraşanların sayısı bir hayli yüksektir. Özellikle büyükbaş hayvancılığı çok zorlu ve yorucu bir sektördür. Bu işte başarılı olunabilmesi için işini sevmek ve emek harcamak gerekmektedir. Büyükbaş hayvancılığı ciddi anlamda maddi kaynakta gerektirmektedir. Maliyetli bir iş olması nedeni ile büyükbaş hayvancılık ile uğraşanlar işlerini geliştirmek ve çok daha iyi bir duruma getirebilmek için dönem dönem finansal kaynağa gereksinim duyabilmektedir. Finansbank sunduğu hayvancılık kredisi ile çiftçiye yardım eli uzatmakta ve ihtiyaçların karşılanabilmesi için gereken kaynağı Finansbank hayvancılık kredisi adı altında sağlamaktadır. Finansbank hayvancılık kredisi kullanıp sektöründe ilerleyen ve işini büyütenlerin sayısı ise azımsanmayacak kadar çoktur. Sizde Finansbank’ın sunduğu hayvancılık kredisi ile ciddi atılımlar gerçekleştirebilir ve işinizin potansiyelini maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

Finansbank Hayvancılık Kredisi

Süt hayvancılığı kredisi gibi konularda öne çıkan ve besi hayvancılığı ile süt üreticiliği yapanlara ciddi destekler sunan Finansbank bu yönü ile de beğeni kazanmayı sürdürüyor. Finansbank süt hayvancılığı kredisi ile maliyetin %85 gibi çok büyük bir oranı rahatlıkla karşılanabilmektedir. 24 aya kadar uzayan vade süresi ile kullanılabilen bu kredi ile işletme sahipleri rahat bir nefes alma şansını yakalamaktadır. Ödeme kolaylığı açısından da öne çıkan bu kredi 1/3/6 ayda bir şeklinde ödenebilmektedir. Hayvancılık kredisi veren bankalar söz konusu olduğunda Finansbank’ta bir adım öne çıkmakta ve uygun faiz ve vade oranları ile herkesin dikkatini çekmektedir. Hayvancılık için kredi kullanmayı planlıyorsanız sizde Finansbank hayvancılık kredisini seçeneklerinize ekleyebilirsiniz.

Süt Hayvancılığı Kredisi İçin Gereken Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Çiftçilik belgesi
  • İşletme izin belgesi
  • Çiftçilik belgesi
  • Damızlık birliği/Süt üreticileri birliği üyelik belgesi

Finansbank hayvancılık kredisi imkanından faydalanmak için başvuru yapacak olanların bu evrakları hazırlaması gerekmektedir. Evrakları eksiksiz şekilde hazırlarsanız ve kredi kullanmanıza engel olacak bir durum söz konusu değilse sizde kısa süre içerisinde kredi talebinize olumlu yanıt alabilirsiniz.