Anasayfa / Krediler / Hayvancılık Kredisi Şekerbank

Hayvancılık Kredisi Şekerbank

Şekerbank hayvancılık kredisi gibi kredi ürünleri ile çiftçilere finansal kaynak sağlayan önemli bankalar arasındadır. Hayvancılık için kredi arayanların başvurduğu ilk adreslerden biri olan Şekerbank, sunduğu uygun kredi olanakları ile isminden söz ettirmektedir. İşini büyütmek isteyenlere sunduğu hayvancılık kredisi ile destek olan Şekerbank aracılığı ile sizde işletmenizi geliştirebilir ve iş potansiyelinizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Hayvancılık kredisi almayı planlayanların ilk sordukları sorular arasında hayvancılık kredisi nasıl alınır sorusu ilk sırada bulunmaktadır. Hayvancılık kredisi alınabilmesi için bankaların belirlediği koşulları yerine getirebilmek gerekmektedir. Şekerbank hayvancılık kredisi için başvuru yaptığınızda ilk olarak çiftçi kayıt sisteminde bulunup bulunmadığınıza bakılmaktadır. Eğer çiftçi kayıt sisteminde yer alıyorsanız sizde Şekerbank hayvancılık kredisi kullanma şansını yakalayabilirsiniz.

Şekerbank Hayvancılık Kredisi

Canlı hayvan alımı gibi konulara yönelik olarak verilen Şekerbank hayvancılık kredisi ile ihtiyacınız olan malzemeleri satın alma imkanınızda bulunmaktadır. Alınmak istenilen hayvanların %75’lik kısmı için kredi kullanabilir ve çektiğiniz krediyi 60 ay vadeye böldürebilirsiniz. Süt ve besicilik kredisi yine çiftçilere aynı olanaklarla tanınmaktadır. Süt hayvancılığı ile uğraşanların en çok gereksinim duyduğu malzemelerden biri süt tankıdır. Bu kredi ile süt tankı almak mümkündür. Süt sağma makinası ve süt tankı gibi makineleri satın almak için sizde Şekerbank süt ve besicilik kredilerinden istifade edebilirsiniz. Satın alınan ürünlerin %75’i Şekerbank hayvancılık kredisi ile ödenebilmektedir. Canlı damızlık ve büyükbaş hayvan alımı gerçekleştirmek isteyenler 60 ay vade imkanı ile bu arzularını gerçekleştirebilmektedirler. Şekerbank müşterilerine geri ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 60 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullananlara kolaylıklar sağlanmıştır. Yılda bir defa geri ödeme ile sizde Şekerbank hayvancılık kredisinden faydalananların arasına sizde dahil olabilirsiniz. Canlı hayvan alımı yapacak olanların küpe numaralandırılması konusuna dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü Tarım İlçe Müdürlüğü tarafından küpe numaralandırılması yapılmış olan canlı hayvanlar için kredi kullanılabilmektedir. Şekerbank hayvancılık kredisinin faiz oranları ise makul seviyelerde seyretmektedir. Başvuru yapan çiftçinin kredi notunun durumuna göre faiz oranı da değişmektedir. Ortalama olarak belirlenmiş olan yıllık faiz oranı ise %12 civarındadır. Belirlenmiş olan bu faiz oranı aya bölündüğünde ise 0,90 rakamı çıkmaktadır.

Hayvancılık kredisi nasıl alınır diye merak edenler için Şekerbank hayvancılık kredisi konusunu ele aldık. Hayvancılık kredisi veren bankalar içinde saygın bir konumda bulunan Şekerbank sayesinde sizde gereksinim duyduğunuz finansal kaynağı uzun vade ve uygun faiz oranları ile temin edebilirsiniz.