Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de icralık olduysanız ve acil para ihtiyacınızı karşılayabilmek için kredi çekme yollarını araştırıyorsanız, Finansbank tarafından icralık olanlara sunulan kredi koşullarını incelemek isteyebilirsiniz.

Finansbank İcralık Olanlar İçin Kredi Koşulları

İcralık olanlara en çok kredi sağlayan bankalardan birisi Finansbank’tır. İcralık olanlara en çok kredi veren bankalardan olan Finansbank’tan siz de ihtiyaç duyduğunuz nakiti sağlayabilirsiniz. Kredi sicili olumsuz olanlara bile 100.000 liraya kadar kredi olanağı sağlaması Finansbank’ı öne çıkarmaktadır. Tabi ki bu krediyi kullanabilmek için istenilen koşulların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle bankaya muhakkak bir teminat vermeniz gerekmektedir. Teminat göstermeden bu krediyi kullanma ihtimali ise bulunmamaktadır. 60 ay vade ile kredi kullanma şansı sağlayan Finansbank, kredi notunuza göre faiz oranı belirleyebilmektedir. 

Finansbank müşteri temsilcilerini arayıp ya da size en yakın Finansbank şubesine giderek konuyla alakalı çok daha kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.