Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank maddi açıdan kaynağa ihtiyacı olanlara çok uygun koşullarla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Faiz oranlarının cazip olmasıyla dikkat çeken ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için hemen sizde gerekli başvuruyu şubeye dahi gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. %1,09’dan başlayan faizlerle bütçenizi sarsmadan ihtiyaç kredisi geri ödemelerini yapabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları

31 Mart 2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyan ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası 5.001 TL ile 50.000 TL arası tutarı kapsamaktadır. Vade bakımından çok uygun olan ING Bank ihtiyaç kredisi 3-48 ay vade arası kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan yararlananların kredi tutarının %0.5’i kadar dosya masrafı ödemesi gerekmektedir. İhtiyaç kredisi içim başvuruda bulunanların kredi puanları faiz oranları zerinde etkilidir. Kredi notu ne kadar iyiyse faiz oranı da o kadar düşük olacaktır.

Findeks kredi puanı 1850 ve üzerinde olan kişiler %1,09 faiz oranın ile bu krediyi kullanabileceklerdir.

Findeks kredi puanı 1800 — 1849 arası olanlar %1,14 faiz oranı ile ihtiyaç kredisinden yararlanma şansını elde etmektedirler.

Findeks kredi skoru 1750 — 1799 arasında olan müşteriler ise %1,19 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilmektedir.

Findeks kredi puanı 1700 — 1749 aralığında olan müşteriler %1,24 faiz oranından faydalanacaktır.

Findeks kredi notu 1600 — 1699 olan başvuru sahipleriyse ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından %1,29 faiz oranı ile istifade edebilmektedir.

En uygun ihtiyaç kredisi imkanlarından birini sunan ING Bank aracılığı ile finansal sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Gerekli koşulları karşılayabilen herkes çok kolay bir şekilde ING Bank ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedirler. Sizde uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmayı düşünebilirsiniz.

ING Bank ihtiyaç kredisi için başvuru yapmadan önce kredi notunu öğrenmek isteyenler kredi puanını öğrenme başlıklı yazımızı okuyabilirler.