Anasayfa / Kredi Kartı / ING Bank Kredi Kartı Taksitlendirme

ING Bank Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi kartları özellikle taksitli alışveriş yapılmasını sağlamaları nedeniyle oldukça rağbet görmekte. Sizde alışverişlerinizde kredi kartı kullanmayı tercih ediyorsanız ancak yapılan taksitler size yeterli gelmiyorsa sonradan kredi kartı taksitlendirme işlemini yaptırabilirsiniz. Günümüzde neredeyse tüm bankalar farklı vade ve faiz oranlarıyla sonradan kredi kartı taksitlendirme işlemi yapılmasını müşterilerine seçenek olarak sunmaktadır. ING Bank’ta müşterilerinin rahat rahat harcama yapabilmelerine olanak sağlayan bankalar arasında yer alıyor. ING Bank kredi kartı taksitlendirme işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı kullanıyorsanız ve yaptığınız alışverişte uygulanan taksit miktarı yeterli gelmediyse alışverişinizin ilk taksiti dönem için harcamalarınıza yansıdıktan sonra ancak ekstreye yansımadan önce 0850 222 0 600 numaralı ING Bank Telefon Bankacılığı’nı aramanız ya da İnternet Bankacılığı’na giriş yapmanız yeterli olacaktır.

ING Bank kredi kartı taksitlendirme işleminin yapılabilmesi için yaptığınız alışverişin 50 TL’nin üzerinde olması ve yurtiçinde yapılmış olması gerekmektedir.

Kredi kartı taksitlendirme işlemi sadece taksitli alışverişler için geçerli olup nakit çekimlerinde uygulanması söz konusu değildir.

Kuyum sektöründe en fazla 4 ay ING Bank kredi kartı taksitlendirme işlemi yapılabilirken akaryakıt, cep telefonu, gıda, market ve restoran harcamaları taksitlendirme kapsamında değildir.

Taksitlendirme işlemi yapılmış bir harcama için tekrar taksitlendirme işlemi uygulanamamaktadır.

Yaptığınız harcamayı ek taksitlerle birlikte en fazla 9 aya kadar taksitlendirmeniz mümkündür.

Uygulanacak faiz oranlarına %5 BSMV ve %15 KKDF dahil değildir.