Anasayfa / Bankalar / ING Bank Turuncu Hesap

ING Bank Turuncu Hesap

Gecelik vadeli hesap olarak da bilinen ING Bank Turuncu Hesap vadeli hesap oluşturmak isteyen kişiler için oldukça avantajlı bir hesap şeklidir. Vadeli hesap açıldığında yatırılan para miktarına eskiden vade süresi bitene kadar dokunulamıyordu. Vade süresi bitmeden hesabınızdan para çekimi işlemi yapmaya kalktığınızda hem vade bozuluyordu hem de biriken faiz miktarı paranızın üstüne eklenmiyordu. Tüm bu kriterleri ortadan kaldıran ING Bank sayesinde sizde turuncu hesap oluşturabilir, faiz ve vadeniz bozulmadan para çekim işlemini artık gerçekleştirebilirsiniz.

Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

ING Bank tarafından vadeli hesap algısını ortadan kaldıran bir hesap şekli olan turuncu hesap kullanımı birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Turuncu hesap nasıl açılır ve açmak için ne yapmak gerekiyor diyorsanız tek yapmanız gereken ING Bank müşterisi olmaktır. ING Bank müşterisi olan kişiler, ING Bank turuncu hesap açmak için şubeye bile gitmek zorunda kalmamaktadır. Hesaplarını internet şubesi üzerinden rahatlıkla açabilmektedirler.

Turuncu Hesap Faiz Oranları

Herkes en çok faizi veren banka üzerinden vadeli hesap açmak ister. Turuncu hesap kullanımı bu noktada en iyi vadeli hesap faiz oranını veren hesaplardan biridir. Turuncu hesap açmak isteyen ve bunu ilk defa yapacak olan kişiler için “Hoş geldin Faizi” olarak, %11,5 oranında faiz verilmektedir. Oldukça yüksek bir miktar olan bu faiz oranını kullanmak için sizde hemen bir turuncu hesap açabilirsiniz.

Turuncu Hesap sahibi olmanız halinde sizde %11,5’lik faiz oranını değerlendirebilir ve birikimlerinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Sunduğu ayrıcalıklar ile dikkatleri üzerinde toplayan Turuncu Hesap hizmeti sizden de tam not alabilir.

ING Bank müşterilerine sunduğu üst düzey hizmetlerle gönülleri fethetmeye devam ediyor. ING Bank hizmetlerinden yararlanmak ve sunulan hizmetlerle alakalı bilgiler edinmek için bizi takip etmeye devam etmeniz yeterli!