Anasayfa / Bankalar / ING Bonus Card

ING Bonus Card

Kredi kartınızdan harcama yaptıkça bonus kazanmak ve harcamalarınızı taksitlendirmek istiyorsanız sizde ING Bonus Card sahipleri arasına katılmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapmanın da keyfini çıkarmak sizin elinizde!

ING Bonus Card Özellikleri Nelerdir?

ING Bonus Card ile kazandığınız bonuslarla anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz bonuslarınızı biriktirerek sonraki alışverişlerinizi de bedavaya getirme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca ING Bonus Card kullanarak bonus kazandıkça daha çok bonus kazandıran ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card’a terfi etme şansını da yakalamanız mümkündür

ING Bonus +destek ile gereksinim duyduğunuz anlarda asistans hizmetlerinden yararlanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire bir çok acil ihtiyacınızda ING Bonus Card ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

ING Bonus Card E-Ticaret ve Mail Order işlemlerine açık olarak gönderilmektedir. Dilerseniz 0850 222 0 600’ü arayarak bu işlemler için kartınızı kullanıma kapattırabilirsiniz.

ING Bonus Plus Card

ING Bonus Plus Card size daha fazla bonus kazandırma şansı sunmaktadır. Bu karta sahip olmak için başvuru yapmanız gerekmemektedir. ING Bonus Plus Card’a ancak kazandığınız bonuslar ile hak ederek ulaşabilirsiniz. ING Bonus Card’ınızla son 12 ayda en az 75 bonus kazandığınız takdirde ING Bonus Plus Card sahibi olmanız mümkündür. Kartınız yenilenirken ING Bonus Card yaşının 6 aydan büyük olması şarttır. ING Bonus Plus Card’a geçmeniz için son 12 ayda kazanılan bonus hesaplanırken, özel kampanyalardan kazandığınız ekstra bonus dahil edilmemektedir. Ek kartların kazandığı puanlar kart terfilerinde kullanılamamaktadır.

ING Bonus Premium Card

ING Bonus Premium Card yine başvuru yöntemiyle değil kazanılan bonuslar hak edilerek ulaşılabilen bir kredi kartı ürünüdür. ING Bonus Plus Card’ınızla son 12 ayda en az 150 bonus kazanmanız durumunda kartınızı ING Bonus Premium Card ile yenileyebilirsiniz. Kartınız yenilenirken ING Bonus Plus Card yaşının 6 aydan büyük olması zorunludur. ING Bonus Premium’a geçmeniz için son 12 ayda kazanılan bonus hesaplanırken, özel kampanyalardan kazandığınız ekstra bonus dahil edilmemektedir. Ek kartların kazandığı puanlar ve Günlük Paket’ten kazanılan puanlar kart terfilerinde kullanılamamaktadır.

ING Bonus Platinum Card

ING Bonus Platinum Card, ING Bonus Card’ın tüm kazandırma özelliklerine sahip olan bir karttır. Bu karta sahip olan 250.000 TL ve üzerinde mevduat/ yatırım ürününe sahip ING Bank müşterileri kredi kartı ücretinden muaf olmakta, gerek ING Bank şubelerinden ve gerekse 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı hattındaki özel hizmetlerden faydalanma imkanına kavuşmaktadır. Ayrıca internet bankacılığı ve telefon bankacılığından gün içerisinde saat 16.00’ya kadar yaptıkları EFT ve havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemekte, kiralık kasalarda %50 indirim avantajından faydalanmaktadırlar. ING Bonus Platinum Card sahipleri özel faiz oranları ile bireysel kredi imkanından da yararlanabilmektedirler.