Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / ING Çalışma Saatleri

ING Çalışma Saatleri

ING Bank müşterilerine sunmuş olduğu finansal hizmetlerin dünya standartlarına sahip olmasıyla dikkat çeken bir bankadır. ING Bank hizmetlerini sadece şubeleri aracılığıyla değil internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’leri ile de sunmaktadır. ING Bank müşterilerine her yerden hızlı ve kolay bir şekilde finansal çözümler sağlamayı hedeflemektedir. Eğer sizde birçok ING Bank müşterisi arasında yer alıyorsanız ING çalışma saatleri hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız.

ING Bank Mesai Saatleri

Ülkemizdeki bankalar bazı istisnalar olsa da genelde hafta içi hizmet vermektedirler. ING Bank’ta şubeleri aracılığı ile olan hizmetlerini hafta içi günlerde vermektedir. ING Bank çalışma saatleri sabahları 09.00’da başlamakta ve akşamları ise 17.00’de sonlanmaktadır. Öğle paydosu ise 12.30-13.30 arasında verilmektedir. ING Bank’ın öğle paydoslarında ya da hafta sonlarında hizmet veren şubeleri bulunmamaktadır. Bankanın tüm şube ve ATM’lerin nerelerde olduğunu öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilir ve “Şube ve ATM Bulucu” sayfasını kullanabilirsiniz.

ING Bank mesai saatleri haricinde pek çok bankacılık işleminizi diğer bankacılık kanallarını kullanarak yapmanız mümkündür. Özellikle ING Bank telefon bankacılığı birçok ING Bank müşterisinin en çok kullandığı kanallar arasında yer almaktadır. Sizde 0850 222 0 600 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcileri ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca iletişime geçebilir ve birçok bankacılık işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tercihinizi bilgisayar ve cep telefonundan yana kullanıyorsanız ING Bank internet bankacılığı sizin için ideal olacaktır. Ayrıca ING Bank’ın pek çok noktana bulunan ATM’leri sayesinde de yapabileceğiniz çok sayıda bankacılık işlemi bulunmaktadır.

Sadece ING Bank değil tüm banka çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız sitemizde bulunan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorisini inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer tüm finansal konular için kategorilerimize göz atabileceğiniz gibi arama motorumuzdan da faydalanarak istediğiniz yazılara daha kolay ulaşmanız mümkün.