Anasayfa / Bankalar / ING Nakit Kart

ING Nakit Kart

Bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz, ATM cihazlarını kullanarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca para çekebileceğiniz ya da alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz bir kartınız olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse sizde ING Nakit Kart kullanıcıları arasına katılmayı düşünebilirsiniz. ING Bank Nakit Kart hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve bu kart için nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmek için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

ING Nakit Kart Özellikleri

ING Bank Nakit Kart ile gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında milyonlarca ATM’den günlük 1.000 TL’ye kadar nakit çekim işlemi yapmanız mümkündür. ING Bank yurt çapında yaygın ATM hizmet ağına sahiptir. Bu ATM cihazlarından yararlanarak para çekme, para yatırma, bakiye sorgulama, para transferleri, fon alımı gibi birçok bankacılık işlemini sıra beklemenize gerek kalmadan hayata geçirebilirsiniz. Üzerinizde nakit para taşımak istemiyorsanız yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerden ING Bank Nakit Kart’tan yararlanabilirsiniz. İsterseniz eşiniz, çocuklarınız ve tüm sevdiklerinize hesabınıza bağlı olan bir ek kart vermeniz mümkündür. Destek Hesap tanımlatmanız halinde hesabınızda para bulunmasa dahi alışveriş yapabilir ya da para çekebilirsiniz.

Güvenliğiniz için ING Nakit Kart bilgilerinizi ve kartınızın şifresini gizli tutmanız yararlı olacaktır. Şifrenizi ING Bank personeli dâhil kimseye söylememeli ve hiçbir yere yazmamalısınız. Kartınız kaybolur, çalınır veya ATM’de sıkışırsa; kartınızın kullanımını engellemek için, en kısa süre içerisinde 0850 222 0 600 ING Bank Telefon Bankacılığına haber vermelisiniz. ING Bank tarafından size farklı numaralarla yeni bir kart tahsis edilecektir.

ING Nakit Kart Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

ING Nakit Kart başvurusu yapmak son derece kolaydır. Bunun için 0850 222 0 600 ING Bank Telefon Bankacılığı’ndan veya size en yakın ING Bank şubesinden yararlanabilirsiniz.