Anasayfa / Krediler / Konut Kredisi / İş Bankası Araç Kredisi

İş Bankası Araç Kredisi

Ülkemizde çoğu kişinin sen büyük hedeflerinden biri haline getirdiği taşıt alma konusunda İş Bankası çözüm önerileri sunmaya devam ediyor. Biriktirilen miktarlar otomobil almaya yetmediğinde İş Bankası araç satın almak isteyenlere çok güzel imkanlar sunmaktadır.

Araç sahibi olmak arzusu taşıyanlar için seçenekler üreten iş alanlarından birisi de şüphesiz bankacılık sektörüdür. Bankalar, müşterilerine taşıt kredisini en cazip şekilde sunabilmek için kendi aralarında yarış halindedirler. Bu doğrultuda öne çıkan bankalardan biriside İş Bankası’dır. İş Bankası’ndan taşıt kredisi almak için başvuru yapan ve bankanın sunduğu avantajlardan yararlanıp gereksinim duyulan maddi kaynağı temin edenlerin arasına sizde dahil olabilirsiniz. İş Bankası taşıt kredisinin uygun faizli oranlarına sahip olması ise bu krediyi kullananların araçlarını daha ekonomik almasını sağlamaktadır.

Sıfır taşıt alımlarında taşıt rehni gerekmektedir. Almak istediğiniz aracın fatura bedeli üzerinden çekeceğiniz araç kredisi belirlenmektedir. Fakat 2. el bir araba almak isterseniz aracın kasko değerine bakılmaktadır. Eğer hala bir aracınız yoksa ve araç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız dilediğiniz an size en yakın İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi İçin Gereken Başvuru Belgeleri

İş Bankası taşıt kredisi olanağını değerlendirmek isteyenlerin hazırlaması gereken belgeler genel olarak şunlardır.

  • Nüfus cüzdanı
  • Ehliyet fotokopisi
  • Belgelenebilir gelirin ispatı
  • Sıfır bir araç için taşıt faturası

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası araç kredisi kullanmak isteyenlerde aranan özellikler genel hatları ile şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Reşit olmak
  • Gelirin belgelenebilir olması
  • Kredi notunun iyi seviyelerde olması

Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile sizde araç kredisi kullanmak istediğinizde İş Bankası’nın sunduğu taşıt kredisini de seçenekleriniz arasına eklemek isteyebilirsiniz.