Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası Çalışma Saatleri

Çeşitli bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla hangimizin yolu gün geçmiyor ki bankaya düşmesin. Hal böyle olunca banka çalışma saatleri konusunda bilgi sahibi olmakta bir gereklilik haline dönüşüyor. Yurdumuzda bulunan tüm bankaların çalışma saatleri aynı olmamakla birlikte birbirine yakın saatlerde açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bankalar kaçta açılıyor diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabının 08.30 ya da 09.00 olduğunu söyleyebiliriz. Öğle paydosları ise 12.30-13.30 arasında bulunmaktadır. Bankalar kapanışlarını ise saat 17.00 veya 17.30 da gerçekleştirmektedirler. Bankaların tüm şubeleri aynı saatte kapanmayabilmekte ya da öğle saatlerinde ve hafta sonlarında da hizmet verebilmektedirler. Eğer İş Bankası müşterisi iseniz ve İş Bankası çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

İş Bankası Mesai Saatleri

İş Bankası çalışma saatleri mesai günlerinde 09.00’da başlamaktadır. 09.00’da başlayan bu çalışma öğle paydosunun başlangıç saati olan 12.30’a dek sürmektedir. 1 saat süren öğle paydosunun ardından İş Bankası şubeleri 13.30 da tekrar hizmet vermeye başlamaktadırlar. Bu hizmet kapanış saati olan 17.30’a dek devam etmektedir. Tabii ki bu banka çalışma saatlerinin tüm İş Bankası şubeleri için aynı olduğunu söylemek doğru değildir. İş Bankası’nın Cevahir Alışveriş Merkezi gibi yoğun noktalarda bulunan şubeleri akşam daha geç saatlere kadar çalışmakta ve öğle saatlerinde dahi müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sürdürmektedirler. İş Bankası’nın web sitesini ziyaret ederek şube bazlı olarak sorgu yapabilir ve hangi şubenin hafta sonlarında ya da öğle saatlerinde çalışmaya devam ettiğini öğrenebilirsiniz.

Bankalar kaçta açılıyor sorusunun yanı sıra İş Bankası çalışma saatleri ve diğer bankaların çalışma saatleri hakkında sitemizde ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz. Banka çalışma saatlerine göre hareket ederek daha az zaman harcayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler dışında ise İş Bankası’nın telefon bankacılığını, internet bankacılığını ya da ATM’lerini kullanarak birçok işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.